Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko na jaře poprvé bodovalo

26. 4. 2008

26.4.08

18.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Mezno B 3:2 (2:1)

Ztráta dvougólového vedení nakonec nevadila...

Naše mužstvo mělo raketový nástup do utkání.Hned ve třetí minutě si na přesný centr J.Koláře naskočil P.Jiráček a hlavou (s přispěním jednoho z obránců) poslal náš tým do vedení - 1:0!Byli jsme aktivnější a brzy jsme mohli přidat druhou branku,nebezpečný centr M.Spurného ale prolétl vápnem hostí ,kde ho bohužel nikdo z našich hráčů nestačil tečovat směrem na branku.Hosté toho moc nepředvedli, kazili hodně přihrávek a k ohrožení branky se prakticky nedostávali.Ve Fotogalerie35.minutě zahrál v závaru před mezenskou brankou hostující hráč rukou a kopala se penalta!K té se postavil M.Mach a nedal brankáři šanci - 2:0! (video zde).Zápas jsme měli jednoznačně pod kontrolou,ale sami jsme nabídli hostům možnost ke snížení,když ve 42.minutě P.Jiráček při rozehrávce nabídl míč hostujícímu útočníkovi,který svoje skólo úspěšně zakončil - 2:1!Druhý poločas nabídl podobný obrázek,jako ten první - naše mužstvo hrálo,hosté nakopávali dlouhé míče,které většinou nenacházeli adresáta.Šancí moc k vidění nebylo,největší se urodila v 65.minutě,kdy P.Havel pálil z dobré pozice nad branku.Pak přišla ojedinělá standartka hostí v 70.minutě,míč vletěl do vápna k našemu golmanovi.Vindy si ale vybral slabší chvilku a míč k překvapení všech skončil za jeho zády - 2:2!V 75.minutě mohl vrátit vedení na naší stranu J.Kolář,po pěkné akci ale pálil jen těsně vedle levé tyče.Rozuzlení zápasu přišlo v 80.minutě,kdy Honza Spurný nádhernou šajtlí zvýšil na konečných a zasloužených 3:2.

Rozhodčí: Dufek

Branka: 3. P.Jiráček, 35. M.Mach (z pen.), 80. Jan Spurný

Sestava: M.Vinduška - P.Jiráček , R.Jiráček , Jos.Buchal, Jiří Spurný, - J.Urban, J.Kolář , P.Havel, Pav. Brabenec -  M.Mach, M.Spurný

Střídání: 40.min. Jan Spurný za P.Brabence, 45. T.Gruber za P.Jiráčka, 60.J.Bureš za Jos.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář