Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko na jaře poprvé bodovalo

26.4.08

18.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Mezno B 3:2 (2:1)

Ztráta dvougólového vedení nakonec nevadila...

Naše mužstvo mělo raketový nástup do utkání.Hned ve třetí minutě si na přesný centr J.Koláře naskočil P.Jiráček a hlavou (s přispěním jednoho z obránců) poslal náš tým do vedení - 1:0!Byli jsme aktivnější a brzy jsme mohli přidat druhou branku,nebezpečný centr M.Spurného ale prolétl vápnem hostí ,kde ho bohužel nikdo z našich hráčů nestačil tečovat směrem na branku.Hosté toho moc nepředvedli, kazili hodně přihrávek a k ohrožení branky se prakticky nedostávali.Ve Fotogalerie35.minutě zahrál v závaru před mezenskou brankou hostující hráč rukou a kopala se penalta!K té se postavil M.Mach a nedal brankáři šanci - 2:0! (video zde).Zápas jsme měli jednoznačně pod kontrolou,ale sami jsme nabídli hostům možnost ke snížení,když ve 42.minutě P.Jiráček při rozehrávce nabídl míč hostujícímu útočníkovi,který svoje skólo úspěšně zakončil - 2:1!Druhý poločas nabídl podobný obrázek,jako ten první - naše mužstvo hrálo,hosté nakopávali dlouhé míče,které většinou nenacházeli adresáta.Šancí moc k vidění nebylo,největší se urodila v 65.minutě,kdy P.Havel pálil z dobré pozice nad branku.Pak přišla ojedinělá standartka hostí v 70.minutě,míč vletěl do vápna k našemu golmanovi.Vindy si ale vybral slabší chvilku a míč k překvapení všech skončil za jeho zády - 2:2!V 75.minutě mohl vrátit vedení na naší stranu J.Kolář,po pěkné akci ale pálil jen těsně vedle levé tyče.Rozuzlení zápasu přišlo v 80.minutě,kdy Honza Spurný nádhernou šajtlí zvýšil na konečných a zasloužených 3:2.

Rozhodčí: Dufek

Branka: 3. P.Jiráček, 35. M.Mach (z pen.), 80. Jan Spurný

Sestava: M.Vinduška - P.Jiráček , R.Jiráček , Jos.Buchal, Jiří Spurný, - J.Urban, J.Kolář , P.Havel, Pav. Brabenec -  M.Mach, M.Spurný

Střídání: 40.min. Jan Spurný za P.Brabence, 45. T.Gruber za P.Jiráčka, 60.J.Bureš za Jos.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 6
Celkem: 357577
Měsíc: 5908
Den: 190