Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko doma porazilo Jankov B

11. 5. 2008

10.5.08

20.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Jankov B 5:2 (0:1)

Po obrátce přišla smršť...

Vstup do utkání měli rozhodně lepší hosté.Už v desáté minutě využili nedůrazu a nedorozumění v naší obraně a jejich útočník šel sám na Vindyho.Sólo proměnil a prohrávali jsme 0:1.Naše mužstvo bylo aktivnější,dostalo se do několika velmi dobrých příležitostí,ale žádnou z nich nedokázalo proměnit.Druhý poločas už ale naše mužstvo bylo o dost efektivnější - v 55. minutě si na roh naskočil R.Jiráček a Dáseň střílí hlavou branku na 1:1 !nekompromisní hlavičkou srovnal na 1:1.Za deset minut bylo ještě veseleji,M.Spurný se ocitl v obrovské šanci,míč se nakonec dostal k bráchovi Honzovi a ten poslal naše mužstvo do vedení - 2:1!V 70.minutě se nakonec prosadil i M.Spurný a poslal naše mužstvo už do dvoubrankového vedení!Za minutu ale hosté dostali možnost snížit z velmi přísně nařízeného pokutového kopu.Hosté tuto možnost využili a bylo to 3:2.Hned za další minutu už ale bylo vše zase jinak,do dvoubrankového náskoku nás opět poslal M.Spurný,který pěknou střelou zvýšil na 4:2.Gólový účet utkání uzavřel v 82.minutě M.Mach,který zakončil svojí akci chytrou střelou podél golmana - 5:2!Hosté ještě párkrát ohrozili Vindyho z dálky,na konci měli ještě sérii asi pěti rohových kopů,ale naše mužstvo už si zápas v klidu pohlídalo.

Rozhodčí: Macháček

Branky: 55. R.Jiráček, 65.Jan Spurný, 70. a 73. M.Spurný, 82.M.Mach

Sestava: M.Vinduška - J.Řezníček, R.Jiráček , J.Urban, T. Gruber, - J.Spurný, J.Kolář , P.Havel, Pav. Brabenec -  M.Mach, M.Spurný#

Střídání: 45.min. L.Buchal za Pa. Brabence, 60. Jos. Buchal za J.Spurného, 75 Pe. Brabenec za M.Spurného

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář