Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčku vstup do jara nevyšel, prohrálo v Bílkovicích

27.3.2010

14.kolo III.tř sk. B

Bílkovice - Velíš A 3:2 (0:2)

Dva rozdílné poločasy ...

Do prvního utkání jara jsme nevstupovali s velkými ambicemi, tajným přáním byl bod. Za první poločas by si ho naše mužstvo snad i zasloužilo, ale na snad se nehraje... Utkání jsme začali velmi dobře. Už v 6. minutě jsme dokázali vstřelit branku ! Přímák L. Prokopa z velké dálky zaskočil domácího brankáře, který si míč doslova hodil do brány - 0:1! Domácí byli rychlou brankou hodně zaskočeni a vyjma konce poločasu se k ohrožení naší branky nedostali. To naše mužstvo bylo aktivní a vytvořilo si několik nadějných situací (střely J.Zmrhala, O. Štiky nebo M. Janáčka). Druhou ránu jsme domácím uštědřili na konci první půlhodiny, na standardku si výtečně naběhl P. Jiráček a hlavou navýšil naše vedení - 0:2! Ke konci poločasu jsme mohli přidat třetí branku, střílený centr M. Janáčka jen o chlup nestihl P.Mach. V úplném závěru se ke slovu dostali také domácí - jejich rychlou akci zakončil bílkovický záložník střelou těsně vedle pravé tyče naší branky. Druhé dějství bohužel náš tým nezvládl - po pár minutách hry jsme po několika hrubých chybách inkasovali a posadili jsme domácí do sedla. Domácí ožili a v 55. minutě opět potrestali naší nedůslednost - 2:2. Během dalších deseti minut jsme znovu chybovali a bílkovice zápas dokonale otočili na 3:2 ... Po zdrcující dvacetiminutovce prvního poločasu se náš tým přeci jen oklepal a až do konce zápasu živil naději na vyrovnání, bohužel jsme několik nadějných situací nedokázali dotáhnout do konce a domů jsme si tak neodvezli ani bod. Utkání řídil rozhodčí Hocek, který našemu týmu opět nic nedaroval - stejné zákroky na naší straně žlutil, domácím pouze domlouval apod. Nutno podotknout, že na výsledku ale nenese větší podíl, utkání jsme si nepovedeným druhým poločasem zbabrali sami.

Rozhodčí: Hocek

Branky :   6. L. Prokop, 27. P. Jiráček

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop#, T. Baťka#, J.Řezníček -  M. Janáček, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach#

Střídání:  45. J. Kolář# za J. Zmrhala, 65. L. Buchal za M. Spurného, 80. J. Urban za J. Spurného

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139