Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčku vstup do jara nevyšel, prohrálo v Bílkovicích

28. 3. 2010

27.3.2010

14.kolo III.tř sk. B

Bílkovice - Velíš A 3:2 (0:2)

Dva rozdílné poločasy ...

Do prvního utkání jara jsme nevstupovali s velkými ambicemi, tajným přáním byl bod. Za první poločas by si ho naše mužstvo snad i zasloužilo, ale na snad se nehraje... Utkání jsme začali velmi dobře. Už v 6. minutě jsme dokázali vstřelit branku ! Přímák L. Prokopa z velké dálky zaskočil domácího brankáře, který si míč doslova hodil do brány - 0:1! Domácí byli rychlou brankou hodně zaskočeni a vyjma konce poločasu se k ohrožení naší branky nedostali. To naše mužstvo bylo aktivní a vytvořilo si několik nadějných situací (střely J.Zmrhala, O. Štiky nebo M. Janáčka). Druhou ránu jsme domácím uštědřili na konci první půlhodiny, na standardku si výtečně naběhl P. Jiráček a hlavou navýšil naše vedení - 0:2! Ke konci poločasu jsme mohli přidat třetí branku, střílený centr M. Janáčka jen o chlup nestihl P.Mach. V úplném závěru se ke slovu dostali také domácí - jejich rychlou akci zakončil bílkovický záložník střelou těsně vedle pravé tyče naší branky. Druhé dějství bohužel náš tým nezvládl - po pár minutách hry jsme po několika hrubých chybách inkasovali a posadili jsme domácí do sedla. Domácí ožili a v 55. minutě opět potrestali naší nedůslednost - 2:2. Během dalších deseti minut jsme znovu chybovali a bílkovice zápas dokonale otočili na 3:2 ... Po zdrcující dvacetiminutovce prvního poločasu se náš tým přeci jen oklepal a až do konce zápasu živil naději na vyrovnání, bohužel jsme několik nadějných situací nedokázali dotáhnout do konce a domů jsme si tak neodvezli ani bod. Utkání řídil rozhodčí Hocek, který našemu týmu opět nic nedaroval - stejné zákroky na naší straně žlutil, domácím pouze domlouval apod. Nutno podotknout, že na výsledku ale nenese větší podíl, utkání jsme si nepovedeným druhým poločasem zbabrali sami.

Rozhodčí: Hocek

Branky :   6. L. Prokop, 27. P. Jiráček

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop#, T. Baťka#, J.Řezníček -  M. Janáček, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach#

Střídání:  45. J. Kolář# za J. Zmrhala, 65. L. Buchal za M. Spurného, 80. J. Urban za J. Spurného

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář