Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčku premiéra nevyšla

 

25.8.2012

1. kolo III.tř sk. B

Bílkovice -  Velíš  3:1 (1:0) 

Sami jsme se připravili o lepší výsledek ...

 

Do Bílkovic jsme přijeli oslabeni mimo jiné i o dva hříšníky z pohárového utkání, takže i proto nebyla očekávání nějak přehnaná a naším odvážným ale spíše tajným snem byl bod... Od začátku byl ale náš tým aktivnější a domácím jsme toho moc nedovolovali. Chyběla jen finální fáze (přesnější finální přihrávka, nebo zakončení) V 15. minutě mohl zakončit M. Spurný, ale správný okamžik prováhal. Pak pálil nebezpečně, ale bohužel nepřesně D. Zdobinský. Domácí se k našemu pokutovému území dostávali ojediněle a ani jejich pokusy pro nás nebyly nebezpečné. Ve 25. minutě jsme ale zbytečně přišli o míč - J. Kolář na půlící čáře přehnal svoje kličky a domácí přeťali jeho ekvilibristickou snahu a udeřili rychlým kontrem, proti kterému jsme neměli šanci - 1:0. Domácí branka povzbudila, pak ještě podnikli několik rychlých akcí, především po křídlech byli bílkovičtí nebezpeční. Z žádného útoku ale již neudeřili, naopak - vyrovnání měl na kopačce M. Spurný, ve vynikající pozici ale nedokázal přehodit brankáře a pálil pouze do něj... Druhý poločas začali domácí aktivněji, podnikali své nájezdy po stranách. Se všemi jsme si ale dokázali poradit a když už jsme tlak otupili a začali se opět dostávat do hry, bílkovičtí udeřili podruhé - z nevinné akce v 65. minutě jsme dostali další lacinou branku! 2:0. A když v 70. minutě udeřili potřetí (z jasného ofsajdu, který viděli všichni, kromě našeho pomezního...) vypadalo to s naším týmem bledě. Ale nevzdali jsme se a v 75. minutě přetavil přetažený centr v naší premiérovou branku L. Buchal - 3:1. A když za několik minut poté musel po dvou žlutých opustit hřiště domácí forvard, vypadalo to na velice zajímavý závěr! Ikdyž jsme byli aktivní a mohli bychom naší snahu nazvat tlakem, byl to tlak spíš impotentní - nespočet dlouhých centrů dopředu a vše tlačit do branky... a nic z toho. Pokud už jsme dokázali sklepnout míč pro spoluhráče, nebo ho vyslat za domácí obranu, okamžitě letěl praporek domácího pomezního nad hlavu a bylo po šanci. Domácí několikrát využili naší hry na riziko a podnikli pár nebezpečných brejků, z nich už ale nic gólového nevzešlo a utkání tak skončilo výsledkem 3:1.  

Hosty jsme sami posadili na koně, po naší velké chybě šli do vedení a ve druhém poločase dvěma slepenými góly rozhodli o vítězství. Posledních deset minut jsme hráli proti deseti, ale z našeho platonického tlaku jsme již nedokázali udeřit a zápas víc zdramatizovat ...

 

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše: 75. L. Buchal

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach(ŽK), J. Kolář(ŽK) - L. Buchal, P. Jiráček(ŽK), O. Štika(C), J. Buchal - M. Spurný, D. Zdobinský

Střídání: 45. L. Prokop za M. Spurného

Velíšský hráč zápasu dle diváků: M. Štika

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97