Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko zvítězilo v derby s Louňovicemi


8.11.2009

12.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Louňovice 4:3 (0:2)

Derby se vším všudy ...

První poločas derby naše mužstvo nezvládlo a bylo prakticky neškodné.Zato hosté hráli s chutí a elánem.Nebylo proto divu,že už v páte minutě jsme po rychlé louňovické akci prohrávali 0:1!Náš tým i po inkasované brance předváděl velice slabý výkon- měli jsme problém s rychlostí hostí, až neskutečně jsme kazili a hosté nás celkem po derbyzásluze potrestali podruhé.Ve 20. minutě vyrazil M. Ježek střelu pouze k útočníkovi a ten z otočky pálil přesně - 0:2! Pak se hra celkem vyrovnala, hosté už se dopředu tolik netlačili a náš tým se pomaličku zlepšoval. Jenže vepředu jsme si vlastně nevytvořili žádnou větší šanci. Jedinou akcí v prvním poločase, která se nechá označit jako gólová, byl zblokovaný centr obráncem, který hodně vylekal louňovického brankáře.Do druhého poločasu jsme šli s cílem se poprat o výsledek a vstřelit co nejdříve branku.Naštěstí nezůstalo pouze u přání - v 50. minutě se na hranici velkého vápna pěkně uvolnil M. Spurný a v obrovské šanci pálil jen do golmana! Od toho se míč odrazil ke zcela osamocenému P. Machovi a ten dorážel do odkryté branky - 1:2!Vstřelená branka naše mužstvo nakopla, probudila také náš kotel a ostatní fanoušky, kteří byli po prvním poločase naším výkonem po právu znechuceni. A za několik okamžiků si mohli opět zakřičet gól - v 55. minutě si na centr naběhl O. Štika a placírkou srovnal na 2:2! Hosté byli hodně vyvedeni z míry a naše mužstvo zavelelo k obratu v utkání. V 62. minutě Kotelpotáhl míč po levé straně J. Zmrhal a předložil perfektní přihrávku O.Štikovi, který střelou pod padajícím golmanem otočil na 3:2! Louňovice se ve druhém poločase dostali na naší půlku až v 70. minutě, bohužel hned z této akce jsme velice lacině inkasovali. Útočník lehce prošel přes naše dva hráče a v pohodě  vyrovnal na 3:3! Infarktové rozuzlení zápasu se odehrálo v poslední desetiminutovce : v 82. minutě zahrál ve vápně J. Buchal rukou a kopala se proti nám penalta! Hostující záložník ale neunesl tíhu okamžiku, penaltu kopl špatně a M. Ježek ho vychytal! Šlo o klíčový okamžik zápasu,neboť v 88.minutě rozehrával L. Prokop standardní situaci, míč proletěl vápnem a od louňovského obránce se odrazil do branky - 4:3! Body z derby tak zůstaly ve Velíši a naši hráči mohli společně s fanoušky slavit vítězství!  

Rozhodčí: Konvička

Branky:   50. P. Mach, 55. a 62. O. Štika, 88. vlastní

Sestava: M. Ježek - J. Buchal, L. Prokop, J. Kolář, J.Řezníček -  P. Jiráček#, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  40.min. J. Zmrhal za L. Buchala, 45. T. Baťka za J. Řezníčka, 70. T. Janáček za J. Koláře

Hráč zápasu (dle diváků):  O. Štika

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139