Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko zvítězilo v D.Kralovicích, béčko padlo v Olbramovicích

 

10.10.2009

8.kolo III.tř sk. B

Dolní Kralovice - Velíš A  0:2 (0:2)

Žokej v bráně čaroval ...

Nepopulární výjezd do Kralovic nakonec po dlouhé době přinesl také body, ikdyž nutno přiznat, že v zápase jsme měli obrovské štěstí. Hlavním strůjcem našeho bodového úspěchu byl M. Ježek v brance, který vychytal obrovské šance domácích. V prvním poločase na něj šel třikrát sám útočník, dvakrát pálil do nohou našeho golmana, potřetí netrefil prázdnou branku ! Náš tým si trest pro kralovické schoval až na závěr poločasu, ve 35. minutě trknul hlavou do míče T. Baťka a vedli jsme 0:1! Ve 40. minutě pálil tvrdě L. Buchal a brankář s námahou vyrazil jeho střelu na roh. Ve 44. minutě jsme rozehráli rohový kop, míč propadl vápnem a dezorientovaný domácí obránce si vstřelil vlastní branku - 0:2! Druhý poločas na nás domácí vlétli, chtěli co nejdříve vstřelit branku. To by v ní ale nesměl stát M. Ježek, který opět předvedl několik vynikajících zákroků a našemu týmu hodně pomohl. Naše mužstvo se při tlaku domácích dostávalo do brejkových situací, žádnou jsme ale nedokázali využít ke zvýšení skóre. Frustrovaní domácí byli hodně podráždění (domácí záložník měl být za oplácení vyloučen) a někteří prohru neunesli a  ani si s našimi hráči nepodali ruku.

Rozhodčí: Babický

Branky:   35. T. Baťka, 44. vlastní

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Hons, P. Mach

Střídání:  75. M. Spurný za M. Honse, 80. T. Janáček za J. Zmrhala11.10.2009

8.kolo IV.tř sk. B

Olbramovice B - Velíš B  6:1 (3:1) 

Na domácí prostě nebylo ...

Úvod zápasu nám vyšel na jedničku, v 9. minutě se z přímého kopu pěkně trefil J. Zmrhal a vedli jsme 1:0. Jenže domácí, posíleni o pár hráčů A mužstva, zabrali a do poločasu ještě výsledek otočili - už v 10. minutě vyrovnali, ve 20. vstřelili vedoucí branku a ve 30. minutě využili srážku M. Štiky s P. Jiráčkem a pohodlně zvýšili na 3:1. Druhý poločas už si domácí pohlídali, v 60. minutě zvýšili na 4:1 a nebylo co řešit. Domácím úplně zbytečně pomáhal rozhodčí, olbramovičtí to skutečně nepotřebovali, hráli totiž lépe a zápas kontrolovali. V 75. minutě si vymyslel proti našemu týmu penaltu, tu domácí proměnili. Poslední šestou branku jsme inkasovali v 80. minutě a z Olbramovic jsme si tak odvezli šestibrankový příděl.

Rozhodčí: Borský

Branky:  9. J. Zmrhal

Sestava: M. Štika  -  R. Jiráček#, Josef Buchal, Jiří Spurný, T. Gruber - M. Hons, M. Spurný#, P. Jiráček#, J. Hons - J. Zmrhal, M. Mach


Střídání: 50. L. Buchal za J. Honse, 60. J. Urban za J. Spurného, 65. Jan Spurný za P. Jiráčka
9.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Teplýšovice  1:12 (0:7) 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139