Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko znovu veze zvenku tři body, tentokrát z Ratměřic!

31.3.2012

15.kolo III.tř sk. B

Ratměřice - Velíš 0:1 (0:0)

Další zasloužené vítězství zvenku...

 

Naše mužstvo jelo do Ratměřic s neskromným cílem zístak plný bodový zisk a podařilo se. Již před zápasem bylo jasné, že naši hráči to nebudou mít lehké nejen kvůli soupeřovu týmu ale i kvůli počasí, které fotbalu celý zápas nepřálo. Od začátku foukal silný vítr, který oběma celkům znepříjemňoval hru. První poločas jsme hráli proti větru a na naší hře to bylo znát. Sice si naše mužstvo vytvořilo pár menších šancí ale bohužel žádná k vstřelení branky nevedla. Ve 30. minutě musel být střídán Petr Jiráček kvůli svalovým problémům a na jeho místo nastoupil Venelin Ivanov. Domácí sice pomoci větru využívali, ale skvěle zachytal M. Štika a tak obě mužstva odcházela do šaten za nerozhodného stavu.  Druhou půlku jsme začali aktivněji. Vytvořili jsme si několik velmi dobrých šancí a po jedné z nich v 65. minutě po závaru u branky nejdříve pálil O. Štika, jeho střelu však domácí golman vyrazil a z následné dorážky se prosadil J. Kováč - 0:1! Po tomto krásném fotbalovém momentu jsme si ještě vytvořili pár brankových příležitostí, jednu z nich měl i O. Beránek který nastřelil bouhžel jen tyč. Domácí hráče jsme do žádného závěrečného tlaku nepustili a utkání jsme zaslouženě vyhráli.

První poločas byli domácí o něco lepší a nás podržel brankář, ve druhém se role obrátili a dokázali jsme udeřit. Domácí odpověď nenašli a vítězství jsme v klidu uhájili. Další spravedlivé body zvenku!

 

Rozhodčí: ?

Branky Velíše: 65. J. Kováč

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, J. Řezníček, M. Spurný - M. Hons(ŽK), J. Spurný, O. Štika(C), P. Jiráček - O. Beránek, J. Kováč

Střídání: 30. V. Ivanov za P. Jiráčka (zranění),80. M. Peška za O. Beránka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97