Áčko znovu prohrálo, přípravka také padla

8. 11. 2016

6.11.2016

11. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Mezno  2:6 (2:2)

Do utkání jsme měli přímo raketový vstup, už ve druhé minutě hosté nezahráli dobře ofsajd systém a zblízka se nadvakrát dokázal prosadit L. Buchal - 1:0! Hosty ale gól příliš nerozhodil, dokazovali, že jsou právem ve vedení soutěže - jejich rychlé a přesné akce nám dělaly velké problémy. A v 15. minutě už bylo bohužel vyrovnáno. Mezno nás i nadále tlačilo a po několika varováních bohužel udeřilo znovu, po rychlé narážečce šli hosté do vedení 1:2. Od třicáté minuty jsme ale hru vyrovnali a po chvíli přišla odměna - ve 35. minutě zůstal na rohu vápna osamocený D. Toula a zužitkoval přesný centr - 2:2. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první, hosté byli aktivní a tlačili se do zakončení, náš tým spoléhal především na brejky. V 60. minutě jsme bohužel nezachytili další akci hostů a ti už si poradili - 2:3. V 70. minutě jsme měli šanci na vyrovnání, bohužel žádný z našich hráčů nedokázal po rohu míč propasírovat do branky... A hosté pak během tří minut udeřili dvakrát, čímž definitivně pohřbili naše naděje. Poslední hřebíček zatloukli mezenští z přímého kopu v 85. minutě.

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše:  2. L. Buchal, 35. D. Toula

Sestava: D. Zdobinský - M. Kocourek, P. Jiráček(ŽK), P. Mach, J. Urban(ŽK) - M. Hons, O. Štika(C)J. Buchal, V. Ivanov - D. Toula, L. Buchal(ŽK)

Střídali:  60. M. Štika za P. Jiráčka, 75. M. Spurný za D. Toulu