Áčko vysoko prohrálo, přípravka zvítězila

27. 9. 2016

24.9.2016

5. kolo III. tř. sk. B

Bílkovice - Velíš  5:1 (3:0)

Domácí favorit na náš tým doslova vlétl a během deseti minut si vytvořil dvě jasné šance, které ovšem jejich útočníci neproměnili. Gólově dokázali Bílkovice udeřit až v 18. minutě, kdy míč po standardce prolétl naším vápnem k osamocenému hráči - 1:0. Domácí nadále tlačili a do poločasu nás potrestali ještě dvakrát. My jsme se bohužel za celý poločas nedostali ke střele a domácí golman se nudil... Druhý poločas jsme začali aktivněji a konečně jsme si dokázali vytvořit i šance. V 55. minutě se dokázal prosadit M. Hons a bylo to 3:1. Snížit na rozdíl jedné branky mohl D. Toula, bohužel po samostaném nájezdu pálil jen do brankáře. A místo snížení přišel na druhé straně penaltový zákrok, který v 60. minutě potrestal bílkovický brankář - 4:1. Bohužel za 5 minut si penaltu mohl po dalším faulu zopakovat a bylo to už 5:1... Náš tým se nevzdal a dostal se ještě do několika šancí, bohužel žádnou jsme už neproměnili. Domácí se také ještě několikrát dostali k ohrožení naší branky, ale ani oni již nebyli úspěšní.

Rozhodčí: Mikolášek

Branky Velíše:  55. M. Hons

Sestava: T. Gruber(ŽK) - M. Kocourek, P. Jiráček, J. Urban, P. Mach(ŽK) - M. Hons(ŽK)O. Štika (C), V. Ivanov, J. Buchal - D. Toula, L. Buchal

Střídali:  70. M. Spurný za J. Urbana (zranění), 75. M. Štika za P. Jiráčka, 80. M. Šimon za D. Toulu