Áčko vypadlo z poháru, doma prohrálo se Zdislavicemi

20. 8. 2018

19.8.2018

pohár

Velíš -  Zdislavice   1:3  (1:1)

Utkání se soupeřem hrajícím třetí třídu jsme nezačali nejlépe, hosté se dostali do dvou příležitostí. Smrtící pro nás ale byla až ta třetí v 15.minutě, nezachytili jsme rychlou akci, na jejímž konci byla střela zdislavického kapitána pod padajícím M. Štikou v brance – 0:1. Velíš se ale zvedla a kontrovali jsme dobrou příležitostí, kterou měl na noze M. Matějka, bohužel pálil jen slabě. Ještě větší šanci měl po chvíli na hlavě O. Štika, ale ten hlavičkoval nad branku. Naše mužstvo bylo více na míči a dá se říci, že jsme hosty přitlačili. Ti ale byli nadále nebezpeční a podnikali proti naší brance výpady, které naštěstí ve finále neřešili dobře. Posledních patnáct minut prvního poločasu jsme Zdislavice zmáčkli ještě více a odměnou nám bylo vyrovnání ve 37. minutě – J. Buchal poslal míč do vápna, kde ho hlavou lehce lízl O. Štika a bylo to 1:1. Do konce poločasu se do šancí dostali ještě V. Ivanov a M. Matějka, úspěšní ale nebyli. Druhý poločas se hrálo vyrovnané utkání, do té doby, než našemu mužstvu došly síly. To nastalo zhruba od 70.minuty a pak už jsme tahali za kratší konec… Zdislavice nejprve využili naší zbytečné ztráty míče před vápnem a pět minut před koncem potrestali další chybu rohem, který prošel rovnou do brány.