Áčko vyhrálo v Louňovicích, zápas přípravky odložen

6. 4. 2015

6.4.2015

11. kolo IV.tř sk. C

Louňovice B - Velíš  2:5 (1:2)

Utkání s posledním týmem soutěže naše mužstvo podcenilo a na hřišti to bylo hodně vidět. Nedařilo se nám kombinačně, ztráceli jsme spoustu míčů a hráli zbytečně komplikovaně. Domácí hráli jednoduše, přímočaře a dostali se také do první příležitosti, s tou si ale neporadili. Náš tým se k ohrožení branky dostal nejdříve několika střelami ze střední vzdálenosti, ale gólem skončila až akce z 15. minuty - po pravé straně utekl V. Ivanov, odcentroval do vápna kde se na druhý pokus a s přispěním brankáře prosadil P. Mach - 0:1. Pak jsme měli ještě několik příležitostí, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. Naopak, byli to domácí, kteří dokázali potrestat naší laxnost a profesorskou hru. Ve 25. minutě dostal malou domů M. Štika, chtěl udělat dorážejícímu útočníkovi kličku, ta se mu ale nepovedla a louňovičtí se dostali úplně zadarmo k vyrovnání - 1:1. Za několik minut už jsme opět šli do vedení, po  rychlé akci a střele z vápna se poprvé v zápase prosadil D. Toula - 1:2. Druhý poločas už náš tým hrál o něco lépe, i když k ideálu to mělo opravdu daleko... Hlavně jsme dokázali proměňovat šance, ještě třikrát se o to zasadil D. Toula. Několik dobrých šancí jsme ještě neproměnili, jednu regulérní branku nám rozhodčí neuznal (O. Štika). Domácí se prosadili po ruce J. Urbana a následné penaltě.

Náš tým nehrál dobře, přesto dokázal relativně snadno a vysoko zvítězit. Fotbal z naší strany to ale byl bídný a opět se potvrdilo, že proti slabším soupeřům moc hrát neumíme ...

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše:  P. Mach, 4x D.Toula

Sestava: M. Štika (C) - L. Prokop, R. Jiráček, Jiří Spurný, J. Buchal - V. Ivanov, L. Kocourek, O. Štika, M. Hons - D. Toula, P. Mach

Střídání:  45. J. Urban za J. Spurného, 65. J. Hons za J. Buchala, 70. L. Buchal za M. Honse, 75. M. Spurný za P. Macha, 80. L. Smítka za D. Toulu