Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko vyhrálo v Křivsoudově!

8.4.2012

16.kolo III.tř sk. B

Křivsoudov - Velíš  1:3 (0:2)

Venkovní hattrick dovršen ...

 

Ke třetímu venkovnímu zápasu v řadě jsme v 16. kole zajížděli do Křivsoudova. Na jeho hřišti se nám dlouhodobě nedaří (naposledy jsme zde bodovali na podzim v sezóně 2005 - 2006 - výhra 0:3), proto se ani neočekával žádný extra výsledek... Jenže stejně jako například v Bílkovicích, domácí jsme zaskočili hned na začátku zápasu - v 5. minutě prodloužil aut do vápna O. Štika a J. Kováč pohodlně doklepával do branky - 0:1! Domácí chtěli co nejdříve vyrovnat a pár jejich rychlých útoků bylo hodně nebezpečných, v 15. minutě dokonce zacinkala tyč naší branky. Ve 25. minutě jsme po akci V. Ivanova mohli jít do dvoubrankového vedení, ale M. Hons z dobré pozice pálil nad branku. Ve 35. minutě domácí vstřelili branku ze standardky, ke které rozhodčí ale nedal pokyn, takže nemohla být uznána. Ve 38. minutě si za obranu naběhl J. Kováč a svoje sólo proměnil - 0:2! Bohužel za několik okamžiků pětigólový střelec jara špatně došlápl, zranil si kotník a musel střídat...Druhý poločas začali aktivněji domácí a M. Ježek v brance musel několikrát ukázat svoje kvality. Domácí se čím dál častěji tlačili dopředu a pootvírali tak zadní vrátka naší ofenzivě. Z několika slibných brejků jsme ale bohuže nic nevytěžili. V 67. minutě přišel další důležitý moment zápasu, po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí hráč a náš tým tak měl před sebou přesilovku. Tu jsme využili několik minut poté - v 70. minutě pěkně vystřelil V. Ivanov a přesný zásah pod břevno znamenal vedení již 0:3! Domácí nic nezabalili a stále se tlačili dopředu, z jejich snahy vyplynula nejprve další tyč a v 75. minutě už přišel gólový trest - J. Řezníček zahrál ve vápně nešťastně rukou a domácí nařízenou penaltu proměnili - 1:3. Domácí poté trefili ještě jednou brankovou konstrukci (z přímého kopu). My jsme si do konce zápasu vytvořili ještě několik šancí, dvakrát jsme šli sami na brankáře, ale žádnou branku jsme již nepřidali.

Znovu jsme soupeře zaskočili povedeným úvodem zápasu. M. Ježek v brance měl dobře postavené tyče, párkrát zazvonily. Na druhou stranu - vytvořili jsme si ještě několik dobrých šancí, které mohly skončit gólem. Stínem zápasu je nezaviněné zranění J. Kováče ...

  

Rozhodčí: Malý

Branky Velíše: 5. a 38. J. Kováč, 70. V. Ivanov

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, M. Spurný(ŽK), J. Řezníček - M. Hons(ŽK), J. Spurný(ŽK), O. Štika(C), L. Buchal - J. Kováč, V. Ivanov

Střídání: 40. M. Štika za J. Kováče (zranění), 80. A. Urban za V. Ivanova

 

  

 

10.kolo OP ml. žáků (7+1)

Dolní Kralovice - Velíš  0:0 

Zápas prakticky bez šancí na obou stranách a zasloužená bezbranková remíza...

Branky: - 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227