10. 4. 2016

10.4.2016

16. kolo IV.tř sk. C

Keblov - Velíš  0:4 (0:1)

Do utkání jsme měli raketový nástup - už ve minutě prodloužil dlouhý aut do vápna O. Štika a D. Toula zblízka propálil brankáře. V dalších minutách jsme si vytvářeli šance, největší měl na noze opět D. Toula - pěkně si posadil domácího obránce, jenže tváří v tvář brankáři netrefil levačkou pořádně míč a pálil hodně vedle. Pak se dostali do gólových možností i V. Ivanov a J. Vrkoslav, bohužel neuspěli. Domácí měli v prvním poločase jednu větší možnost ke skórování, dorážku z velkého vápna ale namířil jejich záložník nad břevno naší branky. Druhý poločas se nám podařilo opět začít gólově - v 50.minutě se probojoval do vápna V. Ivanov a podél golmana zvýšil na 0:2! Za patnáct minut bylo ještě veseleji, z přímáku se technickou střelou k bližší tyči prosadil J. Vrkoslav a bylo to už 0:3. Čtvrt hodiny před koncem se ještě hlavou po rohu prosadil R. Jiráček a domů jsme si tak vezli přesvědčivou výhru.

Rozhodčí: Vilimovský

Branky Velíše: 2. D. Toula, 50. V. Ivanov, 65. J. Vrkoslav, 75. R. Jiráček

Sestava: M. Štika - L. Prokop, R. Jiráček, J. Buchal (ŽK), J. Spurný - L. Buchal, O. Štika, J. Vrkoslav, V. Ivanov - P. Mach (ŽK), D. Toula

Střídání: 65. J. Urban za J. Spurného, 70. M. Mach za P. Macha, 80. M. Šimon za D. Toulu