Áčko vyhrálo v Chotýšanech, žáci remizovali

23. 9. 2013

22.9.2013

5. kolo IV.tř sk. C

Chotýšany B - Velíš  2:3 (0:2)

Domácí nastoupili pouze v deseti a naši hráči tak k zápasu přistoupili. Laxnost a žádný "drajv" našich borců byl do očí bijící. Když se k tomu přidali velké hrubky, nebylo divu, že domácí byli prvních dvacet minut lepší, hladovější a dostali se do dvou brankových příležitostí (resp. využili dvou našich megakiksů). Pak jsme konečně zahrozili také my, ale D. Toula v první šanci neuspěl. Za pět minut složil reparát a po samostatné akci vstřelil úvodní branku - 0:1. Za deset minut jsme se radovali podruhé, míč do branky uklidil M. Hons - 0:2. Druhý poločas jsme si vytvořili několik šancí, několik přečíslení ale nic z toho nebylo. V 67. minutě z velké dálky napřáhl M. Kocourek a domácí golman se musel hodně červenat - 0:3! Naše hra pak ještě více uvadla a místo toho, aby jsme domácí dorazili, pouštěli jsme je do nebezpečných protiútoků. V 75. minutě domácí nastřelili tyč naší branky. Pak jsme se dostali dvakrát do nebezpečného přečíslení, ale finální řešení situací bylo tristní... V 87. minutě jsme opět nezachytili domácí brejk a chotýšanští zaslouženě snížili na 1:3. Když za dvě minuty udeřili podruhé, začali jsme se bát o tři body! Naštěstí neměli dost času a závěr jsme už uhráli.

Podcenění zápasu nás v závěru mohlo stát body. Zatím asi náš nejhorší výkon v sezóně. Tři body vezeme, to je nejdůležitější, ale hra nestála za nic ...

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše: 25. D. Toula, 35. M. Hons, 67. M. Kocourek

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, R. Jiráček(ŽK), J. Urban, P. Mach - M. Hons, O. Štika(ŽK), Jan Spurný, Jiří Spurný - P. Jiráček, D. Toula

Střídání: nikdo

4. kolo OS ml. žáků 5+1 sk. B (hráno ve středu)

Dolní Kralovice - Velíš  14:3