3.5.2009

19.kolo III.tř sk. B

Čechtice - Velíš A  1:3 (0:1)

Konečně vítězství ...

Kde jinde už mělo áčko vyhrát, než na půdě posledních Čechtic? Vstup do zápasu mělo naše mužstvo trochu nervózní, po několika minutách jsme se ale oklepali a začali přicházet šance.M.Janáček prováhal optimální okamžik ke střelbě, stejně pak P.Jiráček.Velkou šanci měl také M.Řezníček, bohužel golmana neprostřelil.Ve 20.minutě se po rohu dostal k míči J.Spurný a střelou k tyči poslal náš tým do fotogalerievedení.Zvýšit mohl M.Řezníček, ale zblízka už golmana neprostřelil.V závěru prvního poločasu mohl přidat branku do šatny P.Mach, ale po samostatném úniku si míč dal " na dlouhou nohu" a domácí brankář tak neměl moc práce.Domácí se k většímu ohrožení naší branky dostali za první poločas pouze jednou, ale jejich útočník řešil situaci zbrkle.Druhý poločas jsme začali dobře, v 50.minutě se trefil P.Jiráček a naše mužstvo podlehlo určitému uspokojení.To se nám ale vymstilo, v 55.minutě jsme nezachytili ojedinělý brejk domácích a Čechtice snížili na 1:2!Do hry našeho mužstva se opět vkradla nervozita, ta se ale projevovala více před brankou domácích, kde jsme řešili gólové příležitosti velice zbrkle.Až v 75.minutě jsme zvýšili vedení opět o dvě branky - nikdo z našich útočících hráčů nedokázal dostat míč do branky ani na tři pokusy, až přiběhl J.Zmrhal a míč uklidil za záda golmana - 1:3!Vítězství mohl pojistit pár minut před koncem P.Mach, ale místo přihrávky volil střelu z úhlu a brankář ho vychytal.

Rozhodčí: Novák

Branky:  20.Jan Spurný, 50. P.Jiráček, 75. J.Zmrhal

Sestava: M.Štika - P.Setnička, L.Prokop,T.Janáček, T.Baťka - M.Janáček,  P. Jiráček#, Jan Spurný, J.Zmrhal - P.Mach, M.Řezníček

Střídání: 50.min. M.Brůna za M.Řezníčka, 70. L.Buchal za M.Janáčka, 78. Jiří Buchal za T.Baťku