Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko vyhrálo derby v Louňovicích

13.6.2010

25.kolo III.tř sk. B

Louňovice - Velíš A  0:1 (0:1)

Vítězství vůle...

Do Louňovic přijel zdecimovaný tým, ke spoustě zranění se přidali i absence kvůli disciplinárním trestům P. Jiráčka a M. Spurného. Domácí dobře věděli o našich problémech a hned od začátku na nás vlétli - v 10. minutě za M. Štikou zacinkala tyč! Domácí byli hodně aktivní a do našeho vápna létal jeden centr za druhým. Ve 20. minutě selhala komunikace mezi J. Buchalem a M. Štikou a druhý jmenovaný hasil pohromu jen za cenu faulu. Bohužel to bylo uvnitř velkého vápna a rozhodčí pískal penaltu! M. Štika ale bravurním zákrokem překazil domácímu M.Dubovi gólovou radost (stejný hráč neproměnil penaltu i u nás na podzim...)! Tento okamžik se nakonec ukázal jako jeden z klíčových, neboť už za 5. minut si s louňovskou obranou pohrál P. Bobek a umístěnou střelou k tyči poslal náš tým do vedení - 0:1! Náš tým se konečně probral a povzbuzován vynikajícími fanoušky se rval o každý metr hřiště. Domácí byli i tak aktivnější, na pozorného M.Štiku v brance si však nepřišli! Náš tým si do konce poločasu nevypracoval větší šanci, střelami ze střední vzdálenosti to zkoušeli L. Matoušek, M. Janáček a O. Štika, žádná ale neznamenala pro domácí větší nebezpečí. V závěru poločasu se při střetu s M. Štikou zranil T. Baťka a do druhého poločasu tak nastoupil zdravotně limitován raději do útoku. Na jeho místo se zatáhl L. Buchal a na beku zahrál moc dobře. Druhou část hry domácí stále tlačili a při našem týmu stálo několikrát velké štěstí. V 65. minutě mohl ale z brejku zvýšit T. Baťka, bohužel v rozhodující chvíli minul... Domácí pak nastřelili v 75. minutě další tyč, za několik minut poté vykopával míč z brankové čáry J. Řezníček. Druhou naší větší šanci ve druhém poločase nevyřešil dobře L. Matoušek, přidal kličku navíc a pálil nad. Poslední minuty už náš tým šlapal vodu a spousta hráčů mlela z posledního. Ale i přes přísnější metr rozhodčího (6 žlutých karet našich hráčů !) a i díky dvanáctému hráči v hledišti vítězství uhájilo a urvalo další tři body v derby!

Rozhodčí: Bačinský

Branky:   25. P. Bobek

Sestava: M. Štika - Jiří Buchal, L. Prokop#, T. Baťka, J. Řezníček# -  P. Bobek, L. Matoušek# , O. Štika#, Jan Spurný# - L. Buchal, M. Janáček#

Střídání:  - ( jeli jsme jen v 11 lidech...)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227