Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko veze tři body z Jankova, žáci remizovali

9. 9. 2013

 

8.9.2013

3. kolo IV.tř sk. C

Jankov B - Velíš  1:3 (0:1) 

 

Utkání začali lépe domácí, byli aktivnější, ale do vážnější šance s nedostali. Náš tým se osmělil po deseti minutách hry, ale ani D. Toula, ani P. Mach se k zakončení nedostali. V 15. minutě domácí nastřelili náhodnou střelou břevno - a to bylo z jejich strany vše. Ve 20.minutě totiž dorazil pod padajícím brankařem míč do sítě P. Jiráček a vedli jsme 0:1. Pak jsme si ještě vytvořili několik nebezpečných situací, ale do poločasu jsme již žádnou nevyužili. Druhý poločas jsme byli lepším a důraznějším týmem a to se nám vyplatilo v 60. minutě, kdy s přehledem zvyšoval na 0:2 O. Štika. V 75. minutě předložil míč na zlatém podnosu D. Toula a P. Mach pohodlně zvýšil již na 0:3. V samém závěru ještě domácí snížili a také se bohužel po druhé žluté kartě poroučel do kabin J. Buchal a bylo po zápase.

Ze začátku trochu křeč, pak jsme utkání kontrolovali a ve druhém poločase jsme domácímu týmu prakticky nic nedovolili. (J. Buchal dostal od DK stop na 2 zápasy)...

 

Rozhodčí: Murgač

Branky Velíše: 20. P. Jiráček, 60. O. Štika, 75. P. Mach

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, L. Prokop(ŽK), J. Urban, J. Buchal(ŽK, 89.ČK) - R. Jiráček(ŽK), P. Jiráček, O. Štika, M. Hons - D. Toula, P. Mach

Střídání: 75. T. Gruber za J. Urbana, 80. L. Buchal za P. Jiráčka 

  

 

 

2. kolo OS ml. žáků 5+1 sk. B

SK Načeradec - Velíš  6:6 

 

 Ještě pár minut před koncem jsme vedli 6:3, vedení jsme ale nedokázali udržet a utkání nakonec skončilo remízou. 

 Branky Velíše: 2x J. Kakos, David Koten, J. Adam, S. Slavata, M. Peška 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář