Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko venku vyhrálo, přípravka vysoko prohrála

22.4.2018

14. kolo IV. tř. sk. B

Postupice B - Velíš  2:4 (1:3)  

 

 Do Postupic jsme vyrazili v plné síle, celkem se nás sešlo 18 hráčů! Hned od začátku utkání jsme dokazovali, že si chceme odvést domů body. Domácí působili zakřiknutě a naši hráči toho využívali - během prvních deseti minut jsme měli 3 tutovky, ale V. Ivanov,  J. Kolář a M. Matějka jejich zakončení nezvládli. I nadále jsme domácí tlačili, ale pak přišla 15. minuta - spoléhali jsme na ofsajd systém a pomezního, postupičtí předvedi rychlý kontr a jejich první návštěva před naším vápnem skončila brankou 1:0! Naší snahou a odhodláním ale inkasovaná branka moc nezamávala a ihned po rozehrání jsme si vytvořili další šanci, která ovšem skončila jen střelou vedle. Ve 25. minutě už jsme se mohli radovat, po akci V. Ivanova zakončoval zblízka J. Kolář - 1:1! Za pět minut bylo ještě veseleji, M. Matějka povedenou střelou poslal naše mužstvo do vedení 1:2! Během dalších deseti minut se mohl dvakrát prosadit D. Toula, ale bohužel neuspěl. Ve 40. minutě už jsme ale  znovu slavili, průnik V. Ivanova a jeho zpětnou přihrávku gólově zpečetil opět M. Matějka - 1:3! Při zákroku se zranil domácí brankář a na jeho místo nastoupil ještě nedávno ve Velíši hrající T. Gruber. Druhý poločas jsme začali trochu vlažněji než ten první, domácím jsme přesto moc nedovolili. Ztráta koncentrace ale přišla v 60. minutě, kdy jsme ze standardní situace inkasovali - 2:3! V 75. minutě navíc přišlo oslabení, druhou žlutou kartu dostal R. Jiráček! Domácí si vzápětí vytvořili dobrou šanci, ale M. Štika byl na správném místě a proti střele postupického záložníka úspěšně zakročil. V 80. minutě se do vápna prosmýkl V. Ivanov a střelou k bližší tyči překvapil T. Grubera - 2:4! Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě dvě dobré příležitosti, ale střely O. Štiky (do brankáře) a M. Matějky (vyražená na břevno) gólem neskončily. Postupičtí se už na dostřel naší svatyně nedostali. Do Velíše si tak vezeme první (!) venkovní vítězství v soutěži.

 

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše: 25. J. Kolář, 30. a 40. M. Matějka, 80. V. Ivanov

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček (ŽK/ 75. ČK), P. Mach, J. Buchal, D. Koten - J. Kolář, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov (ŽK) -  P. Jiráček

Střídali:   L. Buchal, D. Toula, J. Blažej, J. Kakos

 

 

 

 

21.4.2018

14. kolo OP starší přípravky sk. B

 Pecerady - Velíš / Jankov   16:1 (6:0)  

 

Branky:  M. Kopecký

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 13
Celkem: 495280
Měsíc: 13405
Den: 467