Ácko venku vyhrálo, přípravka doma také za tři body

22. 10. 2018

20. 10.2018

9. kolo IV. tř. sk. C

Radošovice -  Velíš  0:2  (0:1)

Radošovice předělávají hřiště, zápas se tedy odehrál na náhradním hřišti v Bílkovicích. I přes výhru se nám zápas moc nepovedl a občas z fotbalu doslova bolely oči... Brzy jsme se dostali do vedení, v 5. minutě vystřelil z vápna přesně M. Matějka a bylo to 0:1. Domácí mohli za pár minut vyrovnat, ale M. Štika byl naštěstí pohotový a včasným vyběhnutím jejich příležitost překazil. Druhou branku jsme mohli přidat po několika šancích, ty jsme ale (i za přispění domácího pomezního) neproměnili. Druhý poločas se hrál bídný fotbal, škoda že jsme po jeho začátku nevstřelili branku, domácí by pravděpodobně odpadli. Jenže D. Toula (2x), V. Ivanov a M. Spurný selhali. I proto jsme hráli nervózně, ve hře bylo spoustu nepřesností a zbytečných chyb. Vysvobození přišlo v 75. minutě, kdy D. Toula konečně svou šanci proměnil - 0:2.

S Radošovicemi  jsme  podali rozhodně  náš nejhorší výkon na podzim, pozitivem je alespoň to, že jsme neinkasovali.

Rozhodčí: Tinák

Branky Velíše:  5. M. Matějka, 75. D. Toula

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, P. Jiráček, M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal - V. Ivanov, O. Štika, M. Matějka, J. Kakos  -  D. Toula

Střídali:  M. Spurný, D. Koten, M. Šanda