Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ačko venku remizovalo, přípravka doma prohrála

 

7. 10.2018

7. kolo IV. tř. sk. C

SK Načeradec - Velíš  1:1  (0:1)

   

 

K utkání na hřiště první Načeradce jsme odjížděli oslabeni, chyběli M. Matějka a J. Buchal. Navíc další dva hráči byli ve stavu nemocných a na hřiště nastoupili se sebezapřením. Byl to ale náš tým, který byl v prvním poločase aktivnější. Ikdyž domácí více drželi míč, naše mužstvo bylo nebezpečnější a vytvořilo si více šancí. Načeradským zadákům dělal problémy hlavně D. Toula, který plně využíval svou rychlost a ve dvou brejcích mohl skórovat, poprvé ho vychytal golman, podruhé střílel z úhlu vedle. Navíc rozhodčí upřel našemu týmu jasnou penaltu, když domácí obránce zahrál po střele D. Touly ve vápně rukou... Domácí za první poločas na naší branku nevystřelili, největší šanci si vytvořili po chybě P. Jiráčka, který si před vápnem šlápl na míč a musel pak ve spolupráci s M. Štikou horko těžko hasit vzniklý požár. V úplném závěru poločasu rozehrávali domácí přímák, který jsme v pohodě ubránili, navíc jsme založili rychlý kontr - P. Mach vyvezl míč za půlící čáru, prohodil míč mezi stopery na D. Toulu a ten pelášil na golmana. Obránci ještě stihli D. Toulu trochu rozhodit, ten ale přeci jen stihl vystřelit a tečovaný míč se nakonec došoural za brankovou čáru - 1:0! Druhý poločas jsme bohužel upustili od aktivní hry a více se soustředili na bránění, nedařil se nám ani přechod do protiútoků. Domácí tým nás přitlačil, k ohrožení naší branky se ale stále nedostával. Bohužel jim v 70. minutě pomohl rozhodčí, který pískl penaltu za ruku, kterou ovšem viděl jen on... Domácí z penalty vyrovnali a poté pokračovali v nátlakové hře, začali hrát na tři útočníky. Náš tým ale jejich tlaku odolal a z Načeradce tak vezeme bod za remízu.   

 

Rozhodčí: Kromka 

Branky Velíše: 45. D. Toula

Sestava: M. Štika -  P. Jiráček, M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal, R. Jiráček (ŽK) - M. Spurný, O. Štika, V. Ivanov, D. Koten  -  D. Toula 

Střídali:  J. Kakos

 

 

 

 

 7.10.2018

7. kolo OP starší přípravky sk. C  

 Velíš / Popovice  -  Vlašim  3:13 (2:8) 

 

Branky Velíše: M. Kopecký, L. Havel, F. Stippl    

 

 

 

Vytiskni komentář

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


Statistiky

Online: 7
Celkem: 484044
Měsíc: 12796
Den: 408