Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko venku poprvé zvítězilo, béčko body nepřivezlo

30. 9. 2007

29.9.2007

7.kolo III.tř sk. B

Ratměřice - Velíš A  2:3 (1:3)

Velmi cenné tři body...

Domácí patřili rozhodně mezi favority,naše mužstvo je ale zaskočilo.Do první velké šance se na naší straně dostal F.Vlasák,střela z dvaceti metrů ale orazila jen tyč.Za pět minut ale šlo přeci jen naše mužstvo do vedení - domácí stoper se nedohodl s brankářem a P.Mach z velkého vápna pálil tvrdě pod břevno - 0:1!Domácí tato branka rozhodila,za dalších pět minut přehodil M.Řezníček brankaře a bylo to Fotogalerieuž 0:2!Ratměřice pak měli také dobrou příležitost,ale nás zachránila tyč.Ve 38.minutě se domácí přeci jen dočkali - jejich kapitán si zkušeně došel pro penaltu - 1:2.Jenže naše mužstvo svůj náskok ještě stihlo do poločasu zvýšit.Ve 43.minutě M.Řezníček obešel i brankaře a bylo to už 1:3!Druhý poločas byli domácí aktivnější a už v 55.minutě snížili z přímého kopu na 2:3.V 62.minutě se na domácího brankáře řítil sám T.Baťka, bohužel pálil velice slabě jen do jeho náruče.Ratměřice naše mužstvo od 75. minuty nepříjemně zmáčkly, pomohlo jim k tomu i přísné vyloučení (po 2 žk) L.Prokopa v 80.minutě.Tento tlak ale naše mužstvo přestálo a odvezlo si z Ratměřic všechny tři body.

Rozhodčí: Bačinský

Branky: 25. P.Mach, 30.a 43. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop## 80.min., Jiří Spurný, J.Poupě - T.Baťka, Jan Spurný, O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: 70.min. M.Mach za P.Macha, 85. J.Kolář za J.Poupěho

 

29.9.2007

7.kolo  IV.tř. sk. B

Jankov B - Velíš B  5:3 (2:1)

 Bez bojovnosti to nejde...

Z Jankova chtělo naše mužstvo přivézt body,bohužel se tak nestalo.Chybělo několik hráčů ze základu,ti co byli na hřišti se bohužel nedokázali o výsledek víc "poprat".Domácí vedli po dvaceti minutách už 2:0,na poločasových 2:1 upravil ve 30.minutě přesnou střelou zpoza velkého vápna J.Kolář.Bohužel jsme zaspali i začátek druhého poločasu a několika chybami jsme domácím pomohli k dalším dvěma přesným zásahům - v 55.minutě už Jankov vedl 4:1.V 60.minutě snížil z penalty M.Mach - 4:2.V 80.minutě vhodil dlouhý aut do vápna M.Peška a domácí brankář si míč srazil do branky - 4:3.Drama na konec se ale nekonalo,domácí pak z rychlého protiútoku upravili na konečných 5:3...

Rozhodčí: -

Branky: 30. J.Kolář,60. z pen. M.Mach, 80. M.Peška

Sestava: T.Gruber - M.Peška, J.Buchal,  J.Sedláček, J.Urban, - J.Bureš,  Pa. Brabenec #, J.Kolář,  Pe. Brabenec  - L. Buchal, M.Mach

Střídání: 45.minuta Petr Havel za J.Sedláček, 75. A.Urban za Pa. Brabence

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář