Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko venku konečně zvítězilo!

19. 10. 2008

19.10.2008

9.kolo III.tř sk. B

Chotýšany B - Velíš A  0:1 (0:1)

Konečně 3 body zvenku...

Naše mužstvo bylo od začátku lepším týmem.V 10.minutě se do velké šance dostal P. Mach ,ale po samostatném úniku domácího golmana nepřekonal.V 15.minutě hlavičkoval velmi nebezpečně P.Jiráček.Ve 20.minutě trefil O.Štika povedenou hlavičkou břevno, za dalších 5 minut se k nebezpečné hlavičce dostal opět P.Jiráček,ale pálil těsně vedle.Ve 30.minutě zakombinoval na levé straně P.Mach s O.Štikou a prvně jmenovaný poslal centr do vápna, na který si naběhl M.Řezníček a hlavou poslal náš tým do vedení !Domácí se v prvním poločase k vážnějšímu ohrožení naší branky nedostali.Druhý poločas nastoupili domácí pouze v deseti hráčích, neboť se jim jeden hráč zranil a neměli nikoho na střídání ! To ale paradoxně svazovalo našim hráčům nohy, bylo vidět ,že v hlavách mají ,že se nemůže nic stát.Z toho také vyplynul profesorský fotbal,který naše mužstvo začalo předvádět.Ne že bychom se nedostali do několika šancí, ale většina akcí skončila před vápnem domácích...Podcenění soupeře se nám mohlo vymstít, v posledních 10 minutách se domácí dostali do dvou slibných šancí, ale naštěstí pro nás pálili buď nepřesně ,nebo byl M.Štika v brance pozorný.

Rozhodčí: Rosenvald

Branky: 30. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček -  Jan Spurný,  O. Štika, P.Jiráček, J.Zmrhal - P.Mach , M.Řezníček

Střídání: 75.min. M.Spurný# za P.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář