Áčko v souboji o první místo remizovalo, přípravka prohrála

6. 5. 2019

5.5.2019

16. kolo  IV. tř. sk. C

Velíš  -  SK Načeradec  1:1  (1:0)

Utkání o první místo v tabulce skončilo remízou, za kterou může být náš tým rád. První poločas jsme byli aktivnější, ale první příležitost měli hosté, naštěstí nebyli přesní. V 15. minutě se hosté dožadovali penalty, která se asi nechala písknout, ale píšťalka sudího zůstala němá. Ve 25. minutě se nám podařila kombinace, na jejímž konci byl D. Toula, který nekompromisně propálil golmana a vedli jsme 1:0! Do poločasu jsme si vytvořili ještě dvě dobré příležitosti, ale bohužel M. Matějka a V. Ivanov síť nerozvlnili. Druhý poločas už ale patřil hostům. Nám se přestalo dařit a byli jsme hodně pasivní a pouze nakopávali míče dopředu. Hosté nás přimáčkli a vytvářeli si šance. V 65. minutě se bohužel nezadařilo M. Štikovi v brance, nepříliš přesnou a prudkou střelu z přímáku propustil za svá záda a hosté vyrovnali na 1:1! To načeradským vlilo ještě více krve do žil a začali být hodně nepříjemní, náš tým se začal pouze bránit. Několika zákroky si pověst napravil M. Štika, který zlikvidoval všechny šance. Našemu mužstvu se nedařilo a do konce zápasu už se k výraznějšímu ohrožení branky nedostalo.

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše:  25. D. Toula

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, R. Jiráček(ŽK), M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal - V. Ivanov, J. Spurný, M. Matějka, J. Kakos  -  D. Toula

Střídali:  D. Koten, P.Jiráček, M. Spurný