Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko v Ratměřicích remizovalo 3:3

  

11.11.2012

12. kolo III.tř sk. B

Ratměřice - Velíš 3:3 (1:3)

Druhou výhru jsme neurvali ...

 

Domácí na nás vlétli a hned z kraje zápasu si vytvořili dvě šance. Ale až ta třetí ve 12. minutě skončila brankou v naší síti - to propadl míč za naší obranu a rychlý ratměřský útočník neměl problém - 1:0. Domácí vedení uspokojilo a do hry se začalo dostávat naše mužstvo. Z několika průniků po stranách nic nebylo, až přišla 20. minuta, střílený centr do vápna od O. Štiky a nepřesná hlava domácího obránce, která k naší radosti zapadla do šibenice - 1:1! A ve 25. minutě smůla domácích pokračovala, střelu z dálky L. Prokopa hrubě podcenil ratměřský brankář a propustil míč mezi nohama - 1:2! Pak ještě jednou zahrozili domácí a poté jsme se ke slovu dostali znovu my - po rychlé akci po pravé straně přišel přesný centr do vápna a M. Peška se z malého vápna hlavou nemýlil - 1:3! Druhý poločas jsme ale až příliš nechali domácí hrát, vyklidili jsme pozice a zbytečně brzy jsme začali bránit výsledek. To se nám ale vymstilo. Z tlaku domácích vzešlo spousty našich chyb a především veliké množství standardek, které nakonec rozhodly o výsledku utkání. Nejdříve v 70. minutě - to jsme si nepohlídali roh domácích a obránce Ratměřic pohodlně hlavičkoval - 2:3. A za deset minut ten samý hráč, v prakticky identické situaci skóroval podruhé a bylo vyrovnáno! Do konce zápasu byl vidět ještě velký boj a spousty střetů, domácí tlačili ale naštěstí pro nás už další branku nepřidali.

Po dobrém první poločase (i přes dva vlastně náhodné góly) jsme ten druhý víceméně "probránili" a domácí nás dostali pod tlak, který jsme nevydrželi. Škoda, že jsme nepohlídali jednoho hráče, který nám ze dvou podobných standardek dal dvě branky ...

 

Rozhodčí: Rathan

Branky Velíše: 20. vlastní, 25. L. Prokop, 35. M. Peška

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, J. Buchal - L. Buchal, M. Peška, O. Štika(C), R. Jiráček - M. Spurný, J. Kováč

Střídání: 60. D. Toula (ŽK) za R. Jiráčka, 80. D. Zdobinský za M. Spurného

Velíšský hráč zápasu dle diváků: R. Jiráček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 4
Celkem: 356566
Měsíc: 5435
Den: 233