Áčko v prvním zápase sezóny doma remizovalo

28. 8. 2017

20.8.2017

1. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Olbramovice B  3:3 (2:2)

Utkání jsme začali velmi dobře, už v 5. minutě se trefil D. Toula. Pak jsme si vytvořili několik šancí, ale z nich nic nebylo. Hosté se probudili ve třicáté minutě a poprvé ohrozili naší branku. Šlo o varování, neboť za pár minut už jsme po inkasovali. Ale hned vzápětí jsme si vedení vzali zpět, ve 35. minutě se prosadil M. Matějka. Ale vedení jsme do konce poločasu neudrželi, po zbytečné chybě a rohu hostí jsme inkasovali. Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas. V 60. minutě jsme šli opět do vedení, nádhernou střelou z voleje se předvedl J. Buchal a bylo to 3:2. Ale vedení jsme nedokázali navýšit, naopak, po obrovském kiksu neměli hosté nejmenší problém se zakončením a v 80. minutě bylo opět vyrovnáno. Těsně před koncem jsme klidně mohli přijít i o bod, ale hosté velkou šanci neproměnili.

Rozhodčí: Čermoch

Branky Velíše:  5. D. Toula, 35. M. Matějka, 60. J. Buchal

Sestava: M. Štika - M. Kocourek(C), P. Jiráček, L. Buchal, J. Spurný - P. Mach, J. Buchal, M. Matějka, J. Kakos - M. Spurný, D. Toula

Střídali:   M. Mach, J. Urban, M. Šanda