9.3.2013

přípravné utkání - UMT ve Vlašimi Na lukách

Velíš - Libež   2:1 (0:1)

Po poločase už to šlo ...

Konečně jsme se sešli už skoro kompletní, navíc po dlouhé nucené pauze do zápasu poprvé naskočil Honza Spurný... Od začátku jsme měli více ze hry, ale stále jsme se nemohli dostat k větší brankové příležitosti. To hosté byli o dost nebezpečnější, jejich rychlé protiútoky nám dělaly problém a 2x musel pohotově zasahovat M. Štika v brance. Ve 25. minutě ale neměl nárok - libežský záložník se opřel do balónu a nádhernou střelou z 25metrů poslal soupeře do vedení. Libež jsme pak zmáčkli na její polovině, ale několik nadějných akcí jsme nedotáhli. Druhý poločas jsme přidali a brzy přišly i branky. Nejprve v 55. minutě zblízka dokončil M. Spurný práci J. Kováče a bylo vyrovnáno - 1:1. Pak se do několika dobrých šancí dostal opět J. Kováč, bohužel neuspěl. V 70. minutě po závaru ve vápně hostí velice elegantně a chytře přehodil golmana R. Jiráček a vedli jsme 2:1. Pak jsme si ještě vytvořili spoustu šancí, ale ani J. Kováč, nebo D. Toula žádnou nevyužili a zápas tak skončil pouze jednogólovým rozdílem.

Třetí přípravný zápas jsme začali rozpačitě, ale postupem času přišlo zlepšení. tristní je ale proměňování šancí, kterých jsme si v tomto zápase vytvořili veliké množství, ale proměnili jsme pouze dvě...

Rozhodčí: Rathan

Branky Velíše: M. Spurný, R. Jiráček

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, R. Jiráček - J. Buchal, P. Jiráček, O. Štika(C), J. Spurný - M. Spurný, J. Kováč

Střídání (hokejově):  L. Smitka, L. Kocourek, M. Peška, D. Toula