21.3.2010

přátelsky

( umělá tráva ve Vlašimi)

Velíš A+B - Pravonín B  2:1 (1:1)

Ve druhém přípravném utkání před začátkem jara porazilo A mužstvo (doplněné několika hráči béčka) Pravonín B 2:1. Herně to bylo o chlup lepší než minule, k ideálu ale měl náš výkon stále daleko. Do utkání jsme vstoupili, dobře, vytvořili si několik šancí, ale žádnou jsme neproměnili. Opět to byl soupeř, kdo udeřil jako první a v 15.minutě jsme prohrávali 0:1. Za deset minut jsme dokázali vyrovnat, L. Buchal překvapivou střelou z úhlu srovnal na 1:1. Pak se ještě urodilo několik šancí na obou stranách, žádná ale brankou neskončila. Druhý poločas byl plný nepřesností na obou stranách. Naše mužstvo si postupně vytvářelo převahu, Pravonín hrozil především z rychlých protiútoků. O našem vítězství rozhodl v 75. minutě O. Štika, který z hranice velkého vápna zavěsil  pod víko pravonínské branky. Pak ještě zacinkaly tyče na obou stranách (tu pravonínskou orazítkoval M. Spurný) a to bylo vše.

Rozhodčí:   Rathan

Branky:   L. Buchal, O. Štika

Úvodní sestava: M. Ježek - P. Jiráček, L. Prokop, J. Řezníček, J. Urban - M. Janáček, O. Štika, Jan Spurný, L. Buchal - L. Matoušek, P. Mach

Střídání (hokejově):  M .Hons, M. Spurný, M. Mach