Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko v přípravě porazilo Kamberk

9. 3. 2014

  

8.3.2014

příprava

Kamberk - Velíš  0:3 (0:2) 

 

Domácích se sešlo pouze 10, takže jsme jim museli na chvíli půjčit Tondu (po patnácti minutách dorazil jedenáctý kamberák). Zápas jsme začali dobře, v 10. minutě se trefil z přímáku O. Štika, domácímu golmanovi propadl míč mezi nohama a brankář se hodně červenal... Druhou branku měl na noze P. Mach, ale trefil pouze břevno. Ve 25. minutě se po dlouhém autu prosadil hlavou R. Jiráček a bylo to 0:2. Třetí branku mohl přidat ve 40. minutě Jos. Buchal, jeho povedená střela ale trefila ve vápně O. Štiku a neprošla do branky. Domácí se v prvním poločase dostali k pár střelám z dálky a k několika standardkám, branku ale nijak vážněji neohrozili. Druhý poločas byl bohatější na brankové příležitosti, několik šancí si vytvořili domácí (z toho jednu obrtutovku), hromadu příležitostí si připravil i náš tým, ale jejich zakončení hodně vázlo ( M. Řezníček, P. Mach, O. Štika...). Konečnou podobu dal výsledku Pepa Buchal, který se po skrumáži prosadil ve vápně domácích.

První zápas po zimě - spoustu nepřesností a chyb - klasika. Nic moc fotbal na nerovném terénu. Příště už to snad bude vypadat lépe ...

 

Rozhodčí: laik L. Havlíček

Branky Velíše:  10. O. Štika, 25. R. Jiráček, 75. J. Buchal

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, P. Jiráček, J. Urban, J. Buchal - R. Jiráček, O. Štika, Jan Spurný, L. Buchal - M. Řezníček, P. Mach

Střídali: Jiří Spurný, A. Urban

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář