Áčko v premiéře doma bez bodu, přípravka vysoko prohrála

29. 8. 2018

26.8.2018

1. kolo IV. tř. sk. C

Velíš - Louňovice   1:3  (1:1)

V prvním zápase nové sezóny jsme narazili na Louňovice, derby jsme ale bohužel nezvládli. První poločas jsme byli aktivnějším týmem, brankář Vinduška několikrát hosty podržel, náš golman moc práce neměl. Ve 25. minutě jsme mohli vstřelit branku, M. Matějka ale pálil jen slabě. Ve 30. minutě mohl skórovat D. Toula, ale nejprve střílel do golmnana, pak pálil vedle. Ve 35. minutě se bohužel po střetu s P. Machem zranil M. Štika, rozhodčí ale nechal pokračovat ve hře. Míč se pak dostal rychlým nákopem na D. Toulu, který z úhlu pálil do tyče, od které se míč odrazil a louňovský obránce zahrál rukou! Rozhodčí pískal penaltu a M. Matějka proměnil - 1:0! Bohužel M. Štika pak byl nucen vystřídat, něšlo pokračovat a nakonec odjel na vyšetření do nemocnice... Do branky se postavil R. Jiráček. Vzápětí jsme mohli (a měli) přidat druhou branku - D. Toula předložil míč na malé vápno J. Kakosovi, ten ale trestuhodně šanci zahodil a pálil vedle. Bohužel nedáš dostaneš se opět potvrdilo a v samém závěru první půle jsme po laxním bránění dostali branku... Druhý poločas jsme chtěli vítězství zvrátit na naší stranu, bohužel se nám to nepovedlo. Místo proměňování šancí jsme pálili pouze do golmana nebo do brankové konstrukce a hostům jen stačilo čekat na naše chyby - v 60. minutě se Louňovice zadarmo dostali ke standardce ve vápně, rozhodží totiž vyhodnotil spolupráci M. Kocourka s R. Jiráčkem jako malou domů. Hosté se štěstím zeď prostřelili a bylo to 1:2. Třetí branku jsme hostům také darovali, v 75. minutě zahrál nesmyslně rukou M. Spurný a mohl být rád jen za žlutou kartu, bohužel penaltě náš tým neunikl. Hosté proměnili a bylo to 1:3. Pak se podařilo vstřelit branku O. Štikovi, bohužel pro předcházející faul nebyl gól uznán.

Zápas jsme měli dobře rozehraný, bohužel od zranění M. Štiky se přestalo dařit a stal se z něj pro nás "zápas blbec".

Rozhodčí: Šonský

Branky Velíše: 35. z penalty M. Matějka

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, M. Kocourek, P. Mach (ŽK), D. Koten, R. Jiráček (ŽK) - M. Šanda, O. Štika, M. Matějka, D. Toula  -  J. Kakos

Střídali:   P. Jiráček, M. Spurný (ŽK), M. Mach