Áčko v posledním zápase podzimu remizovalo

20. 11. 2016

19.11.2016

13. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Kondrac B  3:3 (0:2)

Zápas jako na houpačce - jeho větší část jsme se ovšem houpali velmi nízko. Hosté byli od začátku hladovější a nebezpečnější. Ve 25. minutě jsme neuhlídali kondrackého útočníka a bylo to 0:1! Za pět minut mohlo být ještě hůř, ale zachránilo nás břevno. Jednu z našich mála šancí mohl pak využít M. Spurný, bohužel tutovku poslal vedle. Do konce poločasu ještě hosté udeřili znovu a náš tým po zásluze prohrával 0:2. Druhý poločas jsme byli přeci jen aktivnější, ale soupeř byl přeci jen o chlup lepší. A v 65. minutě kondračtí udeřili znovu - 0:3! S naším mužstvem to vypadalo velmi bledě, ale v 75. minutě zažehl jiskřičku naděje M. Peška - 1:3. Pak se během deseti minut dokázal dvakrát zblízka prosadit skvělý žolík M. Řezníček a Kondrac totálně vypadla z role. V 89. minutě byl po faula na P.Macha nařízen proti hostům pokutový kop. K tomu se postavil kapitán O. Štika, penalta se mu ale bohužel nepovedla a brankář ho vychytal. Pohádkový obrat se tak nakonec nezdařil.