Áčko v posledním zápase podzimu prohrálo v Ratměřicích

14.11.2009

13.kolo III.tř sk. B

Ratměřice - Velíš A 3:2 (2:1)

Bod by byl spravedlivý ...

Poslední podzimní zápas jsme nezačali špatně. Odolali jsme několika standardním situacím, které patří k hlavním ratměřským zbraním a sami jsme šli do vedení. V 17. minutě využil zaváhání domácího obránce P. Mach, když bodlem prostřelil brankáře – 0:1! Vedení nám ale dlouho nevydrželo, už ve 22.minutě domácí srovnali – domácí hráči využili naší neschopnost odkopnout míč do bezpečí a bylo to 1:1. Stejný problém s uklizením míče jsme navíc měli i ve 30. minutě a domácí nás po zásluze potrestali podruhé – 2:1! Druhý poločas jsme nepohlídali rychlou akci domácích, kteří prošli naší obranou jako nůž máslem a v 53. minutě jsme prohrávali již 3:1! Pak jsme konečně začali hrát, domácí trochu zmáčkli a přišli šance. V 60. minutě napálil O. Štika míč z dvaceti metrů, jeho rána ale skončila pouze na břevně! Z několika nadějných standardních situací jsme bohužel nic nevytěžili. V 70. minutě jsme měli opět smůlu, P. Jiráček hlavičkoval zblízka také pouze do břevna… Gólu jsme se dočkali až v 85. minutě, kdy se hlavou po standardce trefil T. Baťka – 3:2. Ke kýženému (a zaslouženému) vyrovnání ale nakonec nedošlo, neboť domácí v závěru hodně takticky zdržovali a rozhodčí domácí podržel, neboť nejenže to toleroval, ale nenastavil ani minutu navíc…

Rozhodčí: Hocek

Branky:   17. P. Mach, 85. T. Baťka

Sestava: M. Štika - J. Buchal, L. Prokop#, T. Baťka, J.Řezníček -  P. Jiráček, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach#

Střídání:  70.min. L. Buchal za M. Spurného, 75. J. Kolář za J. Zmrhala