Áčko v posledním zápase podzimu porazilo doma Myslič

15. 11. 2017

12.11.2017

11. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Myslič  3:1 (1:0)

Zápas s lídrem soutěže jsme začali aktivně, ale první šanci si vytvořili hosté. Z té naštěstí nic nebylo, mysličský útočník pálil vedle. V 10. minutě byl faulován na hranici vápna P. Jiráček a rozhodčí pískal penaltu! Nutno přiznat, že zákrok byl přeci jen pár centimetrů před vápnem... Nicméně rozhodčí rozhodl a k penaltě se postavil M. Matějka - proměnil a bylo to 1:0! Ve 20. minutě už jsme mohli vést o dvě branky - D. Toula se dostával do střelecké pozice, obránce mu skočil pod nohy a pískala se druhá penalta! K té se opět postavil M. Matějka, tentokrát ale selhal a přestřelil! Hosté se dostali k několika nebezpečným standardkám, ty jsme ale přečkali bez úhony. Druhý poločas jsme mohli jít brzy do tříbrankového vedení, ale šance D. Touly a D. Kotena zůstaly trestuhodně nevyužity. V 60. minutě byl ve vápně hostí stažen P. Jiráček a rozhodčí pískal už 3. penaltu! K té se tentokrát postavil J. Kolář a bylo to 2:0! Za pět minut si penaltu žádali i hosté, rozhodčí ale sporný zákrok naší obrany jako penaltu neposoudil. Myslič se ale brzy přeci jen dočkala, v 70. minutě si jejich záložník naskočil na přesný centr a hlavou snížil na 2:1. Hosté ucítili šanci a začali se více tlačit dopředu, naše obrana byla pod tlakem. Do větší šance se ale hosté už nedostali. Naopak, školáckou chybu jejich brankáře potrestal v 80. minutě D. Toula a zápas tak skončil našim vítězstvím 3:1!

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše: 10. z pen. M. Matějka, 60. z pen. J. Kolář, 80. D. Toula

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach, J. Kolář - D. Koten, O. Štika, M. Matějka, M. Spurný -  D. Toula, P. Jiráček (ŽK)

Střídali:   M. Spurný, L. Buchal