Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko v posledním domácím zápase sezóny zvítězilo

12. 6. 2017

 

11.6.2017

25. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Křivsoudov  4:2 (3:0)  

 

 Naše mužstvo papírově silnějšího soupeře překvapilo a od začátku bylo lepším týmem. Vytvořili jsme si víc šancí a především jsme je proměňovali. Kolem 20. minuty jsme dvěma slepenými brankami šli do vedení a to už jsme nepustili. Těsně před přestávkou ještě zvýšil na 3:0 V. Ivanov a vypadalo to pro nás vesele. Navíc na začátku druhého poločasu zvýšil už na 4:0 P. Mach! Pak jsme trochu ubrali a hosté se ještě snažili s výsledkem něco udělat. Jejich snažení jim nakonec vyneslo dvě branky a několik dalších šancí. Náš tým si ale také ještě vytvořil šance (tyč, břevno), ale skóre už se nehnulo.                 

 

Rozhodčí: Rathan

Branky Velíše:  18. a 45. V. Ivanov, 21. O. Štika, 55. P. Mach 

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, R. Jiráček, J. Kakos, L. Buchal - J. Buchal, O. Štika(C)P. Jiráček, M. Hons - P. Mach, V. Ivanov

Střídali:   65. M. Spurný za P. Jiráčka, 80. A. Urban za M. Spurného

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář