Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko v poháru končí, béčko v přípravě bez branek

13. 8. 2007

12.8.2007
pohár OFS

Velíš A - Miličín A 1:1 (1:1) 4:5 pen.

V pohárovém zápase šlo naše mužstvo po kombinaci M.Řezníčka s O.Štikou ve 12.minutě do vedení.Hosté za 10 minut srovnali po sólu jejich hráče na 1:1.Druhý poločas bylo naše mužstvo lepší,ale žádnou velkou gólovou šanci si nevytvořilo.Na řadu tak přišly penalty,ve kterých byli hosté šťastnější.

Branky : 12. min. O.Štika

Penalty: hosté proměnili všech 5 pokusů,za nás nedal 1. penatu O.Štika,další proměnili (M.Janáček, M.Řezníček, Jan Spurný,L.Prokop)

Sestava: M.Štika - M.Kocourek , L.Prokop , J.Poupě, Jiří Spurný - F.Vlasák, P.Jiráček , O.Štika, M.Janáček , - M.Řezníček, P.Červeňák

Střídání : 45. T.Baťka za F.Vlasáka, 70.Jan Spurný za P.Jiráčka11.8.2007
přátelsky

Velíš B - Louňovice A+B 0:0

Toto přípravné utkání vyznělo jasně pro náš tým,bohužel jsme nedokázali proměňovat šance - chybělo i štěstí, neboť celkem 4x jsme orazítkovali konstrukci louňovické branky (M.Spurný,P.Brabenec,J.Urban - břevno, L.Buchal tyč)

Branky : -

Sestava: T.Gruber - P.Setnička , Jos. Buchal , R.Jiráček, J.Řezníček - Brabenec Petr, M.Spurný , J.Kolář, J.Urban , - M.Mach, L.Buchal

Střídání : Brabenec Pavel,Urban A.