Áčko v dohrávce prohrálo, přípravka vysoko vyhrála

středa 8.5.2013

20. kolo III.tř sk. B

Struhařov B - Velíš 3:0 (0:0)

Na bod nebylo...

Do zápasu jsme opět nenastoupili v kompletní sestavě. Pro zranění chyběl O. Štika a brankář M. Štika. Na jeho místo musel zaskočit M. Peška. Domácí byli od začátku aktivnějším týmem a vytvořili si několik příležitostí, které ale buď skončili nepřesným zakončením, nebo dobrým zákrokem našeho golmana-negolmana. Naše aktivita vepředu nebyla marná, především J. Kováč motal domácímu zadákovi hlavu, jenže chyběla přesná finální přihrávka a přesné zakončení. Pár střel jsme přeci jen k domácímu brankáři vyslali, ale šlo pouze o propagační, nebo slabounké pokusy. Struhařov nás ke konci poločasu zmáčkl, vytvořil si opět několik dobrých možností, ale štěstí stálo na naší straně. Druhý poločas začal změnou v sestavě, za zraněného P. Macha (výron kotníku) nastoupil J. Urban. Domácí se v 60. minutě dostali k zakončení, ale nám pomohla tyč! Bohužel v 62. minutě už se domácí radovali, po rohu se míč šťastně odrazil od zad domácího útočníka do protipohybu M. Pešky - 1:0. Bohužel domácí udeřili za pět minut z podobné situace - opět neuhlídaný hráč ve vápně a využitý rohový kop - 2:0. Tragickou desetiminutovku dokonal špatnou malou domů M. Kocourek a struhařovský hráč běžel sám na M. Pešku - 3:0. Bylo prakticky po zápase a náš tým už nenašel síly na zdramatizování utkání. Naopak domácí se ještě dostali do několika příležitostí, které nevyužili.

Domácí byli lepší ve všech ohledech, naše zasloužená prohra... Na utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí Krejčí a zápas tak odpískal domácí rozhodčí Hocek mladší. Naše obavy se ikázaly lichými, utkání odřídil naprosto v pohodě a objektivně ...

Rozhodčí: Hocek ml. (delegovaný Krejčí se nedostavil)

Branky Velíše: -

Sestava: M. Peška(C) - M. Kocourek, L. Prokop(ŽK), P. Mach, J. Buchal - L. Smítka, J. Spurný, P. Jiráček,R. Jiráček  - D. Toula, J. Kováč

Střídání: 45. J. Urban za P. Macha (zranění), 70. M. Spurný za P. Jiráčka, 75. D. Zdobinský za J. Spurného