16.4.2008

dohrávané 13.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Kondrac B  3:2 (1:2)

Obrátka přišla ve druhém poločase...

Netradičně ve středu odehrálo áčko již dvakrát odložený zápas s Kondrací B.Soupeř má stejně jako loni sestupové starosti a tak k nám přijel notně posilněn pěti hráči z kondrackého A mužstva.Zápas jsme začali lépe, hned v úvodních minutách byl před kondrackou brankou pěkný závar,z toho jsme ale bohužel nic nevytěžili.Pak se začali nadechovat hosté a pomalu začali naše mužstvo přehrávat.Jejich snahu ale mohl otupit M.Řezníček - v 15.minutě stanul tváří v tvář  kondrackému golmanovi,ale velkou šanci neproměnil.I tentokrát se potvrdila klasická fotbalová zákonitost - hosté během minuty podnikli rychlý útok a na jeho konci byl vstřelený gól - 0:1!Hosté byli na koni , začali nám pěkně zatápět a za deset minut se jim podařilo vstřelit druhou branku - kondracký hráč přehodil našeho golmana - 0:2!Naštěstí jsme ještě do konce poločasu dokázali snížit - ve 37.minutě si na prudký centr O.Štiky naskočil P.Jiráček a upravil na poločasových 1:2.Do druhého poločasu vstoupilo naše mužstvo aktivněji a pomalu jsme přebírali iniciativu.V 55.minutě jsme mohli vyrovnat - kondracký záložník zahrál ve vápně rukou a pískala se penalta!K té se postavil L.Prokop,ale jeho střela šla pouze do tyče!Neproměněná penalta jakoby naše mužstvo nabudila a začali jsme kondracké přehrávat.V 62.minutě zakončil pěknou kombinaci s M.Řezníčkem P.Jiráček,který z malého vápna uklidil míč do branky - 2:2!Naše mužstvo tlačilo,šance přicházely,bohužel chybělo i trochu štěstí.Hosté hrozili z rychlých protiútoků,dva nejnebezpečnější zlikvidovala naše obranu spolu s brankářem.A pak přišla 82.minuta,M.Řezníček si naběhl za P.Machem přelobovaného obránce a střelou pod brankářem zápas definitivně otočil - 3:2!

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky: 37. a 62. P.Jiráček, 82.M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka , Jiří Spurný -   Jan Spurný , P.Jiráček#, O.Štika, F.Vlasák - P.Mach#, M.Řezníček

Střídání:  70.min. J.Kolář za P.Jiráčka

Hráč zápasu (podle diváků) : nebyl volen