Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko v derby zvítězilo,béčko v přestřelce prohrálo

13.5.2007

21.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Libouň  5:1 (2:0)

Hodně branek, hra nic moc...

Derby s Libouní se odehrávalo za krásného počasí,nad hosty ale už delší dobu pluje černý mrak sestupového ohrožení.Ten mohla ještě více začernit naše akce z 5.minuty,kdy po průniku a následné přihrávce T.Baťky trefil P.Mach z malého vápna tyč.I v 10.minutě jsme měli dobrou příležitost ke vstřelení branky,O.Štika ale z Fotogalerie - A mužstvopřímého kopu mířil vedle.V 17.minutě si v našem vápně chytře došel pro faul libouňský útočník a hosté dostali možnost pokutového kopu.Tento důležitý okamžik ale jejich exekutor nezvládl (střílel vedle) a byl to možná zlomový moment utkání.Ve 20.minutě si totiž M.Řezníček naběhl na dlouhý nákop M.Kocourka a kuriózním gólem (odskok míče při zpracování) zařídil našemu mužstvu vedení 1:0.Hosté vepředu moc nezlobili,sami se připravovali o dobré šance nepřesnými přihrávkami nebo centry ze standartek.Ve 40.minutě využil P.Mach bohorovnosti libouňského zadáka,obral ho o míč a předložil centr před vápno pro O.Štiku,který pěknou střelou do šibenice uzavřel na poločasových 2:0!Hosté byli nuceni o přestávce vystřídat Fotogalerie - A mužstvozraněného brankáře a druhý poločas začali lépe.V 50.minutě se trefil pěkně z trestného kopu jejich záložník - 2:1!Hosté se začali zvedat,ale do kolen je poslal v 55.minutě náš kapitán L.Prokop,který přesnou střelou zpoza vápna nedal brankaři šanci - 3:1!Už za několik okamžiků jsme mohli zvýšit,O.Štika ale trefil pouze tyč.V 70.minutě si na přetažený centr naběhl M.Řezníček a přízemní střelou k tyči zvýšil již na 4:1.Od té doby se už zápas jen dohrával.V 78.minutě vstřelil branku O.Štika ,ta ale nebyla pro údajný ofsajd uznána.Hostujícího brankáře ještě několikrát zaměstnal ze standartek F.Vlasák,ale náhradní brankář (hráč,který hrál v prvním poločase v záloze) si dokázal poradit.Konečnou podobu výsledku dal pět minut před koncem překvapivou střelou z rohu velkého vápna P.Mach.

Rozhodčí: Voříšek

Branky: 20. a 70. M.Řezníček,40. O.Štika,55. L.Prokop, 85.P.Mach

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop #, Jan Spurný, T.Janáček - T.Baťka , P.Jiráček , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: 60.J.Kolář za J.Spurného, 75. J.Adámek za P.Jiráčka

 

12.5.2007

17.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Neustupov 4:5 (3:3)

Hattrick J.Spurného nestačil...


Zápas jsme začali dobře,už v 10.minutě vystřelil z dálky J.Spurný a hostující brankář jeho střelu neuvěřitelně podcenil - 1:0.Hosté ale dokázali během minuty po chybě naší obrany vyrovnat - 1:1!V 15.minutě se do vápna hostí dostal M.Mach a křižnou střelou k tyči poslal náš tým opět do Fotogalerie - B mužstvovedení - 2:1!Ve 25.minutě se ale hosté dostali opět velmi lacino k zakončení a bylo srovnáno na 2:2.Ke konci prvního poločasu se po pěkné kombinaci dostal k zakončení J.Spurný a jeho pěkná střela skončila za zády brankaře - 3:2!Vedení jsme ale do poločasu neudrželi,hosté trestali z trestňáku  - 3:3.Druhý poločas už nebyl tak ofenzivní,přesto byly k vidění pěkné akce na obou stranách.Hosté však začali být aktivnější a to se jim vyplatilo,dvěma slepenými góly v 60. a 65.minutě šli do trháku.V 85.minutě se ještě jednou připomněl J.Spurný,když přehodil neustupovského brankaře a zkompletoval tak hattrick - 4:5.V úplném závěru měl vyrovnání na noze J.Kolář,bohužel ho zradilo zpracování.Z utkání,kterému by asi nejvíce slušela remíza,si tak hosté odvezli všechny body.

Rozhodčí: Babický

Branky: 10.,43.,85.Jan Spurný, 15. M.Mach

Sestava: M.Ježek- J. Lupač#, R.Jiráček, J.Urban#, J.Řezníček - P.Brabenec, M. Peška  , J.Kolář, Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach#

Střídání: 50.minuta P.Havel za P.Brabence, 75. A.Urban za M.Pešku, 87. J.Sedláček za M.Spurného

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97