Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko v derby zvítězilo,béčko v přestřelce prohrálo

14. 5. 2007

13.5.2007

21.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Libouň  5:1 (2:0)

Hodně branek, hra nic moc...

Derby s Libouní se odehrávalo za krásného počasí,nad hosty ale už delší dobu pluje černý mrak sestupového ohrožení.Ten mohla ještě více začernit naše akce z 5.minuty,kdy po průniku a následné přihrávce T.Baťky trefil P.Mach z malého vápna tyč.I v 10.minutě jsme měli dobrou příležitost ke vstřelení branky,O.Štika ale z Fotogalerie - A mužstvopřímého kopu mířil vedle.V 17.minutě si v našem vápně chytře došel pro faul libouňský útočník a hosté dostali možnost pokutového kopu.Tento důležitý okamžik ale jejich exekutor nezvládl (střílel vedle) a byl to možná zlomový moment utkání.Ve 20.minutě si totiž M.Řezníček naběhl na dlouhý nákop M.Kocourka a kuriózním gólem (odskok míče při zpracování) zařídil našemu mužstvu vedení 1:0.Hosté vepředu moc nezlobili,sami se připravovali o dobré šance nepřesnými přihrávkami nebo centry ze standartek.Ve 40.minutě využil P.Mach bohorovnosti libouňského zadáka,obral ho o míč a předložil centr před vápno pro O.Štiku,který pěknou střelou do šibenice uzavřel na poločasových 2:0!Hosté byli nuceni o přestávce vystřídat Fotogalerie - A mužstvozraněného brankáře a druhý poločas začali lépe.V 50.minutě se trefil pěkně z trestného kopu jejich záložník - 2:1!Hosté se začali zvedat,ale do kolen je poslal v 55.minutě náš kapitán L.Prokop,který přesnou střelou zpoza vápna nedal brankaři šanci - 3:1!Už za několik okamžiků jsme mohli zvýšit,O.Štika ale trefil pouze tyč.V 70.minutě si na přetažený centr naběhl M.Řezníček a přízemní střelou k tyči zvýšil již na 4:1.Od té doby se už zápas jen dohrával.V 78.minutě vstřelil branku O.Štika ,ta ale nebyla pro údajný ofsajd uznána.Hostujícího brankáře ještě několikrát zaměstnal ze standartek F.Vlasák,ale náhradní brankář (hráč,který hrál v prvním poločase v záloze) si dokázal poradit.Konečnou podobu výsledku dal pět minut před koncem překvapivou střelou z rohu velkého vápna P.Mach.

Rozhodčí: Voříšek

Branky: 20. a 70. M.Řezníček,40. O.Štika,55. L.Prokop, 85.P.Mach

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop #, Jan Spurný, T.Janáček - T.Baťka , P.Jiráček , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: 60.J.Kolář za J.Spurného, 75. J.Adámek za P.Jiráčka

 

12.5.2007

17.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Neustupov 4:5 (3:3)

Hattrick J.Spurného nestačil...


Zápas jsme začali dobře,už v 10.minutě vystřelil z dálky J.Spurný a hostující brankář jeho střelu neuvěřitelně podcenil - 1:0.Hosté ale dokázali během minuty po chybě naší obrany vyrovnat - 1:1!V 15.minutě se do vápna hostí dostal M.Mach a křižnou střelou k tyči poslal náš tým opět do Fotogalerie - B mužstvovedení - 2:1!Ve 25.minutě se ale hosté dostali opět velmi lacino k zakončení a bylo srovnáno na 2:2.Ke konci prvního poločasu se po pěkné kombinaci dostal k zakončení J.Spurný a jeho pěkná střela skončila za zády brankaře - 3:2!Vedení jsme ale do poločasu neudrželi,hosté trestali z trestňáku  - 3:3.Druhý poločas už nebyl tak ofenzivní,přesto byly k vidění pěkné akce na obou stranách.Hosté však začali být aktivnější a to se jim vyplatilo,dvěma slepenými góly v 60. a 65.minutě šli do trháku.V 85.minutě se ještě jednou připomněl J.Spurný,když přehodil neustupovského brankaře a zkompletoval tak hattrick - 4:5.V úplném závěru měl vyrovnání na noze J.Kolář,bohužel ho zradilo zpracování.Z utkání,kterému by asi nejvíce slušela remíza,si tak hosté odvezli všechny body.

Rozhodčí: Babický

Branky: 10.,43.,85.Jan Spurný, 15. M.Mach

Sestava: M.Ježek- J. Lupač#, R.Jiráček, J.Urban#, J.Řezníček - P.Brabenec, M. Peška  , J.Kolář, Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach#

Střídání: 50.minuta P.Havel za P.Brabence, 75. A.Urban za M.Pešku, 87. J.Sedláček za M.Spurného

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář