Áčko remizovalo v Ratměřicích, béčko vyhrálo v Teplýšovicích

20.9.2008

5.kolo III.tř sk. B

Ratměřice - Velíš A  2:2 (1:1)

Bylo na víc...

V Ratměřicích bylo naše mužstvo tím lepším týmem,ale naše staré bolesti - proměňování šancí a zbytečné chyby v obraně se promítly v konečném výsledku.Bohužel hned v 5. minutě jsme inkasovali, zbytečný faul ve vápně byl klasifikován jako penalta!Domácí touto příležitostí nepohrdli a šli do vedení 1:0.Naše mužstvo bylo ale aktivnější a postupně si vytvářelo i šance.Bohužel žádná z nich (M.Brůna,P.Mach, M.Janáček,O.Štika) ale brankou neskončila a tak vyrovnání přinesla až 43.minuta, to si v prostoru mezi vápny zpracoval míč Honza Spurný a prostřelil domácího brankáře - 1:1.I druhý poločas bylo naše mužstvo lepším týmem,míč jsme měli častěji v moci,domácí ale podnikali velmi nebezpečné protiútoky.Bohužel v 65.minutě jsme jim jeden nabídli sami po naší velké chybě a domácí šli tak trochu nezaslouženě do vedení 2:1.Pak jsme si opět vytvořili několik šancí,ale ani přímák L.Prokopa,střely M.Spurného a P.Macha si cestu do branky nenašly.Remízu tak vystřelil až v 80.minutě velice chytrou technickou střelou O.Štika,který přehodil domácího brankáře.Závěr zápasu měl  trochu komický  (nebo tragikomický?) nádech,neboť rozhodčí Murgač se podíval špatně na hodinky a utkání ukončil o 7 minut dříve.Toho si všiml až po upozornění od našeho trenéra a několika hráčů...

Rozhodčí: Murgač

Branky: 43. Jan Spurný, 80. O.Štika

Sestava: M.Ježek - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček# - M.Janáček#, J.Spurný, O.Štika, M.Řezníček - P.Mach#, M.Brůna

Střídání: 60.min. M.Spurný za M.Brůnu

21.9.2008

5.kolo IV.tř sk. C

Teplýšovice C - Velíš B  0:2 (0:2)

Vindy opět čaroval...

Béčko přivezlo tři body z Teplýšovic!Domácí byli od počátku zápasu o chlup lepší než naše mužstvo,ale v zápase jednoznačně rozhodla forma brankářů.Zatímco domací golman působil celý zápas velice nejistě , Míla Vinduška se v brance překonával.První chybu domácího brankáře potrestal ve 25.minutě M.Spurný,když po vypadnutí míče brankáři zblízka doklepnul balón do brány - 0:1!Prakticky totožnou chybu zopakoval domácí gólman také ve 38.minutě a J.Bureš měl pozici také velmi usnadněnou - 0:2!To M.Vinduška v naší brance čaroval - likvidoval střelecké pokusy, standardky a v 60.minutě dokonce zničil snahu domácích zápas zdramatizovat,když čapnul penaltu!Domácí na naše mužstvo (a především Vindyho) gólový recept nenašli a zrodila se tak překvapivá,ale zasloužená výhra.

Rozhodčí: Blahušek

Branky: 25. M.Spurný, 38. J.Bureš

Sestava: M.Vinduška -  J.Kolář, R.Jiráček#, T.Gruber, J.Urban - J.Bureš, M.Peška, Jan Spurný, L.Buchal  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 35.min. Jos.Buchal za R.Jiráčka, 65.min. Pav.Brabenec za J.Bureše, 85.A.Urban za M.Macha