Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko remizovalo v Načeradci


25.10.2009

10.kolo III.tř sk. B

SK Načeradec - Velíš A  3:3 (2:2)

Bylo na víc, také jsme ale mohli zůstat bez bodu ...

Na hřiště první Načeradce jsme jeli s cílem přivézt bod a to se nám podařilo. Vzhledem k průběhu zápasu (šance v prvním poločase a 50 minut přesilovky) to ale byla spíše ztráta. Domácí začali lépe, našemu týmu chvíli trvalo než se rozkoukal. A to domácí potrestali. V 10. minutě si na centr po standardce naskočil načeradský útočník a prohrávali jsme 1:0. Za pár minut potom jsme mohli prohrávat už o dvě branky , míč z kopačky domácího útočníka se otřel o pravou tyč M. Ježka... Pak už konečně začalo hrát i naše mužstvo. V 15.minutě si na centr L. Prokopa počkal J. Zmrhal a placírkou vyrovnal na 1:1. V rozmezí mezi dvacátou a třicátou minutou jsme si připravili tři stoprocentní šance - L. Buchal netrefil míč metr před brankou, P. Mach neproměnil svoje sólo na golmana, M. Spurný netrefil míč v dobré pozici. A domácí nás opět potrestali - podobná situace jako při první brance, standardka a centr do vápna, nepokrytý hráč a prohrávali jsme 2:1.Ve 40. minutě jsme domácí zatlačili, po závaru ve vápně domácích nakonec prostřelil vše před sebou J. Zmrhal a bylo vyrovnáno. Chvíli před tím byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí obránce a my dostali výhodu přesilovky. Jenže jak už to tak bývá, hrát proti deseti je někdy horší a potvrdilo se to. Domácí neměli ve druhém poločase co ztratit, zato v hlavách našich hráčů už bylo asi vyhráno a jen jsme čekali , že se domácí porazí sami. Načeradští byli i v deseti aktivnější a ve středu pole nás přehrávali. Šancí na obou stranách znatelně ubylo a gólové situace tak byli k vidění až v dramatickém závěru zápasu. Nejprve se v 85. minutě dostal do veliké šance Honza Spurný, ale jeho střele  chyběla razance a brankář si s ní hravě poradil. V 88. minutě viděl pan rozhodčí jako jediný faul na naší polovině a domácí se dostali ke standardce, kterou využili stejně jako dvě předchozí - centr, hlavička nepokrytého hráče a míč v naší síti - 3:2! Náš tým pak vsadil vše na útočnou kartu, což neušlo domácímu pomeznímu, který jakoukoliv přihrávku na polovinu domácích "hodnotil" jako ofsajd... V 92. minutě jsme se ale přeci jen dočkali, podobně jako domácí jsme udeřili ze standardky, míč hlavou do branky usměrnil P. Jiráček a plichta byla na světě. 

Rozhodčí: Mikolášek

Branky:   15. a 40. J. Zmrhal, 90. P. Jiráček

Sestava: M. Ježek - J. Buchal, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  60. T. Janáček za T. Baťku, 65. P. Jiráček za M. Spurného, 80. R. Jiráček za P. Macha

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97