Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko remizovalo v Načeradci

26. 10. 2009


25.10.2009

10.kolo III.tř sk. B

SK Načeradec - Velíš A  3:3 (2:2)

Bylo na víc, také jsme ale mohli zůstat bez bodu ...

Na hřiště první Načeradce jsme jeli s cílem přivézt bod a to se nám podařilo. Vzhledem k průběhu zápasu (šance v prvním poločase a 50 minut přesilovky) to ale byla spíše ztráta. Domácí začali lépe, našemu týmu chvíli trvalo než se rozkoukal. A to domácí potrestali. V 10. minutě si na centr po standardce naskočil načeradský útočník a prohrávali jsme 1:0. Za pár minut potom jsme mohli prohrávat už o dvě branky , míč z kopačky domácího útočníka se otřel o pravou tyč M. Ježka... Pak už konečně začalo hrát i naše mužstvo. V 15.minutě si na centr L. Prokopa počkal J. Zmrhal a placírkou vyrovnal na 1:1. V rozmezí mezi dvacátou a třicátou minutou jsme si připravili tři stoprocentní šance - L. Buchal netrefil míč metr před brankou, P. Mach neproměnil svoje sólo na golmana, M. Spurný netrefil míč v dobré pozici. A domácí nás opět potrestali - podobná situace jako při první brance, standardka a centr do vápna, nepokrytý hráč a prohrávali jsme 2:1.Ve 40. minutě jsme domácí zatlačili, po závaru ve vápně domácích nakonec prostřelil vše před sebou J. Zmrhal a bylo vyrovnáno. Chvíli před tím byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí obránce a my dostali výhodu přesilovky. Jenže jak už to tak bývá, hrát proti deseti je někdy horší a potvrdilo se to. Domácí neměli ve druhém poločase co ztratit, zato v hlavách našich hráčů už bylo asi vyhráno a jen jsme čekali , že se domácí porazí sami. Načeradští byli i v deseti aktivnější a ve středu pole nás přehrávali. Šancí na obou stranách znatelně ubylo a gólové situace tak byli k vidění až v dramatickém závěru zápasu. Nejprve se v 85. minutě dostal do veliké šance Honza Spurný, ale jeho střele  chyběla razance a brankář si s ní hravě poradil. V 88. minutě viděl pan rozhodčí jako jediný faul na naší polovině a domácí se dostali ke standardce, kterou využili stejně jako dvě předchozí - centr, hlavička nepokrytého hráče a míč v naší síti - 3:2! Náš tým pak vsadil vše na útočnou kartu, což neušlo domácímu pomeznímu, který jakoukoliv přihrávku na polovinu domácích "hodnotil" jako ofsajd... V 92. minutě jsme se ale přeci jen dočkali, podobně jako domácí jsme udeřili ze standardky, míč hlavou do branky usměrnil P. Jiráček a plichta byla na světě. 

Rozhodčí: Mikolášek

Branky:   15. a 40. J. Zmrhal, 90. P. Jiráček

Sestava: M. Ježek - J. Buchal, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  60. T. Janáček za T. Baťku, 65. P. Jiráček za M. Spurného, 80. R. Jiráček za P. Macha

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář