Áčko remizovalo v Načeradci, žáci prohráli v Janovicích

1.10.2011

6.kolo III.tř sk. B

SK Načeradec - Velíš 1:1 (0:1)

Proti deseti prostě neumíme ...

Do Načeradce se nedostavilo několik našich hráčů a do zápasu tak nastoupila jiná obrana a jiný útok než v minulém zápase proti Louňovicím. Domácí začali v deseti hráčích ale na hřišti to nebylo moc vidět... Měli jsme sice menší převahu, ale větší šance nebyly k vidění... Až ve 20. minutě (to už byli domácí v 11) střílel těsně vedle J. Jirásek. Domácí si v prvním poločase vytvořili jedinou velkou příležitost, ve 35. minutě se po rohu míč odrazil od břevna a následně i tyče naší branky do náručí M. Ježka. V následujících pěti minutách se po 2 žlutých kartách za protesty poroučel ze hřiště domácí záložník a pro domácí to byl dvojnásobný trest! Z následného přímého kopu se totiž pěkně trefil L. Prokop a vedli jsme 0:1! Druhý poločas jsme začali aktivněji, vytvořili si jednu dobrou příležitost (M. Hons) ale po několika minutách jsme vyklidili pole a nechali hrát oslabené domácí. Ty svojí šanci chytli pevně a v 70. minutě se jim podařilo vstřelit vyrovnávací branku! Navíc mohli posléze přidat další branku, jejich útočník ale v jasné tutovce selhal! Posledních patnáct minut patřilo našemu mužstvu, které opět zabralo. Nedokázali jsme ale proměnit žádnou příležitost, a když už jsme ji proměnili (Z. Daniel), pojistil pomezní rozhodčí (Postřihač) situaci zvednutým praporkem...

V utkání jsme měli zvítězit, ale nedokázali jsme domácí dorazit druhým gólem - naopak jsme mohli inkasovat. V některých fázích utkání nás domácí hrající v deseti dokonce přehrávali. My jsme si v závěru zápasu vytvořili několik dobrých příležítostí, které jsme neproměnili, domácí bojovali - můžeme tedy říct, že remíza je asi spravedlivá ...

Rozhodčí: Rezek

Branky Velíše: 40. L. Prokop

Sestava: M. Ježek - T. Baťka, L. Prokop(ŽK), M. Spurný, P. Jiráček(ŽK) - M. Hons, J. Spurný, O. Štika, Z. Daniel - J. Jirásek, P. Mach (ŽK)

Střídání: 65. M. Peška za J. Jiráska