Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko remizovalo s Ratměřicemi 0:0

11. 5. 2008

11. 5. 2008

 20.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Ratměřice  0:0

  Zasloužená remíza...

Zápas se odehrával za krásného počasí a přilákal také velice dobrou diváckou návštěvu.Hosté byli od začátku aktivnější a více se tlačili dopředu,našemu mužstvu scházelo více klidu,hodně kazilo finální přihrávky a do nějakých větších šancí se nedostávalo.To hosté nevíce zazlobili kolem 20.minuty - nejprve jejich útočník hlavičkoval do břevna,pak se do obrovské šance dostal J.Semerád.Asi si vzpomněl,že Fotogaleriev našem týmu také chvíli působil a tak se mu podařilo asi z padesáti centimetrů překopnout naší prázdnou branku...To bylo v prvním poločase od hostů vše,pak bylo nebezpečnější naše mužstvo,hlavně M.Janáček se pokoušel ostřelovat branku hostí - bohužel nepřesně.Několikrát to také zkoušel L.Prokop a O.Štika,oba ale dopadli stejně jako Jany.Naše největší šance prvního poločasu přišla ve 35.minutě,M.Janáček zblízka pálil pouze do brankáře,který reflexivně míč vyrazil.Druhý poločas se odehrávala i nadále vyrovnaná bitva,nejdříve měli šance hosté,ale buď byli nepřesní,nebo je vychytal M.Štika.Pak se zase začalo více prosazovat naše mužstvo,ve velmi dobrých šancích se ocitl 2x M.Janáček,ale bohužel neměl v koncovce svůj den...Pak nadělala ratměřskému brankáři hodně práce standartka L.Prokopa,míč si "zatancoval" i na břevně.To bylo z obou stran vše a zápas tak nakonec skončil zaslouženou remízou.

Rozhodčí: Březnovský

Branky: -

Sestava: M.Štika# - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka , Jiří Spurný -   Jan Spurný , P.Jiráček#, O.Štika, M.Janáček# - P.Mach, M.Řezníček

Střídání:  70.min. J.Bureš za P.Jiráčka, 89. M.Spurný za P.Macha

Hráč zápasu (podle diváků) : M.Štika

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dám mu jí!

(Mac, 16. 5. 2008 15:09)

A jo asi,jo...No tak když po ní tak touží,tak mu jí tam vlepim,že jo?

jo dostal

(pepe, 15. 5. 2008 19:17)

za to jak přeběh velký vápno fakt sem to viděl :))

dej mu ji!!!!!:-)

(fcv, 15. 5. 2008 18:22)

dej mu ji tam kdyz ji chce...:-)

Re:Žlutá karta

(Mac, 15. 5. 2008 18:14)

Ty jsi dostal kartu?O tom ani nevim - za co?

Žlutá karta

(Poušták, 15. 5. 2008 7:37)

Jaktože já tam nemám napsanou kartu,když jsem jí dostal :-)