5.9.2010

3.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Mezno  2:2 (0:2)

Probuzení ve druhém poločase ...

První poločas byl z naší strany žalostný.  Hosté byli po všech stránkách lepší a s přehledem náš tým přehrávali. První branku jsme inkasovali již v 7.minutě. Vepředu bylo naše mužstvo absolutně bezzubé a vyjma velké šance M. Řezníčka (hlavička z malého vápna do náručí golmana) a propagačních střel J. Zmrhala jsme se k ničemu nedostali. To hosté předváděli pěkný kombinační fotbal a ve 25. minutě zvýšili už na 2:0... Naštěstí třetí pohroma už do poločasu nepřišla a do druhé části zápasu jsme mohli nabrat druhý dech. A zadařilo se. Druhý poločas jsme hráli aktivněji a bylo jen otázkou času, kdy přijdou šance. Do největší se dostal v 60. J. Kováč a z rohu velkého vápna nedal pěknou střelou golmanovi šanci - 1:2! Navíc za deset minut se prosadil i důrazný O. Štika a bylo vyrovnáno! Hosté rozhodně nechtěli bránit remízu a několikrát se dostali do nebezpečných brejků, jejich zakončení ale (i díky našim obráncům) nemělo gólové parametry. V 80. minutě mohl zápas definitivně otočit L. Prokop, jeho střelu z přímého kopu ale golman vyrazil na roh. Dobrou příležitost si v úplném závěru zápasu vytvořili i mezenští, kterou neproměnili - zápasu byla zřejmě souzena remíza.

+ Zlepšený výkon ve druhém poločase

- Z naší strany otřesný první polořas

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky Velíše:   60. J. Kováč, 70. O. Štika

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Řezníček, J. Kováč

Střídání:  45. J. Šebesta za M. Řezníčka,  45. M. Janáček za J. Řezníčka, 80. M. Spurný za J. Zmrhala

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  J. Kováč

4.9.2010

3.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Tichonice B  1:0 (0:0)

První body ...

Celý zápas jsme byli lepším týmem, bohužel se nám nedařilo proměňovat šance.To se podařilo až v 70. minutě J. Šebestovi, který z hranice velkého vápna propálil vše před sebou. Škoda, že jsme v tu chvíli nevedli větším rozdílem, neboť hosté se pak dostali do několika brejků a naše mužstvo se muselo o vítězství obávat až do konce zápasu.