Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko remizovalo doma s Načeradcí

11. 5. 2009

10.5.2009

20.kolo III.tř sk. B

Velíš A - SK Načeradec  2:2 (1:2)

Infarktový závěr...

Do zápasu jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, na stopera se musel postavit "věčný a nestárnoucí" , trenér Jirka Buchal. První poločas nevycházel našemu týmu podle představ. Přes naší počáteční snahu posléze hosté převzali aktivitu a začali naše mužstvo přehrávat.Po naší chybě v 17. minutě se dostali do vedení - 0:1.Vyrovnání měl na kopačce M.Brůna, ale chybu brankáře (hlavičkou přihrál Čípkovi na velké vápno) nepostrestal.Pak se do několika příležítostí dostali i hosté a bohužel ve 35. fotogalerieminutě udeřili podruhé a prohrávali jsme již 0:2! Naštěstí jsme brzy vstřelili kontaktní branku - ve 40.minutě se P.Mach opřel do míče a pár metrů za vápnem ho napálil přesně - 1:2! Druhý poločas už byl z naší strany lepší, byli jsme aktivnější a hostům jsme toho směrem dopředu moc nedovolili. Naopak, měli jsme šance na vyrovnání, ale příležitosti O.Štiky, J.Spurného brankou neskončili. Gólovou hlavičku O.Štiky v 70.minutě brankář vyškrábl na roh... V 85.minutě byl po druhé kartě vyloučen J.Buchal a zdálo se, že je po bodových nadějích. Jenže v 90.minutě vznikl před brankou hostů obrovský závar a rozhodčí viděl faul na našeho hráče! Velice přísnou penaltu proměnil L.Prokop a bylo vyrovnáno - 2:2! Pak ještě dostal červenou kartu hráč hostí a vypadalo to na konec utkání.Jenže rozhodčí ještě nastavil pár minutek a v 95. minutě došlo k nevinnému souboji i v našem vápně a rozhodčí hostům penaltu zkušeně vrátil ! Ovšem načeradský exekutor neudržel nervy na uzdě a poslal penaltu vedle !

Rozhodčí: Novotný

Branky:  40.P.Mach, 90. L.Prokop (z pen.)

Sestava: M.Štika - Jiří Buchal## (85. ČK), L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček# - T.Janáček,  P. Jiráček, O.Štika , Jan Spurný#,  - P.Mach#, M.Brůna

Střídání: 60. L.Buchal za M.Brůnu, 80. M.Spurný za P.Jiráčka

Hráč zápasu (podle diváků): P.Mach

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář