Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko remizovalo doma s Křivsoudovem

19.9.2010

5.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Křivsoudov  3:3 (0:2)

Nejdříve poločasový zmar, pak euforie, nakonec jednobodové zklamání ...

 

Zápas jsme začali aktivně, už ve 4. minutě jsme vstřelili branku, ale rozhodčí jí kvůli ofsajdu neuznal (pomezní ale nic nesignalizoval...). To ovšem bylo na dlouhou dobu od našeho týmu vše. Pak převzali iniciativu hosté a přes 30 minut si s naším mužstvem pohrávali jako kočka s myší - už v 6. minutě gólově udeřili po přímočaré a rychlé akci. Náš tým se zmohl jen na bránění, vepředu nedokázal udržet míč a hosté nás vyučovali v jednoduchosti, tahu na branku a rychlých kombinacích. Několik nebezpečných útoků jsme dokázali odvrátit, bohužel v 18. minutě jsme nedokázali zastavit další rychlou akci a hostující útočník prošel až před M. Štiku a nechytatelnou bombou k tyči zvýšil už na 0:2 ! Ve 30. minutě ještě hosté trefili tyč a na naše mužstvo by si v tu chvíli vsadil jen málokdo. Jenže ve 35. minutě jsme se konečně dostali před křivsoudovskou branku - O. Štika si postrčil míč do vápna a byl faulován - penalta! Neomylný exekutor L. Prokop Jirka Kováč proměňuje standardku v 65.min. a posílá Velíš do vedení 3:2nezklamal a bylo sníženo - 1:2. Gól našemu týmu psychicky pomohl a do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotbal. Vstup do druhého poločasu jsme měli přímo snový - ve 46. minutě si naběhl na centr L. Buchal a střelou "pod víko" hostující branky vyrovnal na 2:2! Pro naše hráče obrovská vzpruha, pro hosty šok. Od té chvíle jsme byli nebezpečnější a tlačili jsme se stále častěji před branku. V 55. minutě neproměnil dobrou příležitost J. Šebesta, pálil vedle. Pak opět vystrčili drápky hosté, na brankové čáře zaskakoval za M. Štiku P. Jiráček a záchranil nás od inkasovaného gólu. Následnou dorážku poslal křivsoudovský útočník vysoko nad. V 65. minutě neudržel nervy na uzdě křivsoudovský brankář a za protesty obdržel žlutou kartu. Navíc jsme dostali výhodu nepřímého kopu z deseti metrů před brankou. Tuto příležitost jsme využili, J. Kováč poslal nechytatelnou bombu do odkrytého prostoru a vedli jsme 3:2! V 72. minutě centroval do vápna J. Kováč, M. Řezníček vystříhl efektní nůžky, ale jeho střela šla vedle... Pak opět zaúřadovali vepředu hosté, tentokrát hasil pohromu těsně před brankovou čarou J. Řezníček. V 83. minutě provedl hostující golman obrovský kiks, ale 100% pobídku nedokázal J. Šebesta využít a pálil pouze do golmana. Že to bylo pohrdnutí pojišťovací tříbodovou brankou nám hosté dokázali minutu před koncem - nedokázali jsme zachytit rychlý útok po naší pravé straně a následný centr uklidil hráč hostů za záda M. Štiky. Vyrovnáno a konec zápasu  ...     

  

Zlepšený výkon ve druhém poločase.

- Naprosto tragický výkon v prvním poločase, nezvládnutý závěr zápasu.

 

Rozhodčí:  Kočí

Branky Velíše:   35. L. Prokop (z. pen.), 46. L. Buchal, 65. J. Kováč

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, J. Řezníček, T. Baťka -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, T. Janáček - M. Řezníček, J. Kováč

Střídání:  45.  J. Šebesta za T. Janáčka, 80. M. Spurný za J. Spurného

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  O. Štika

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 10
Celkem: 356565
Měsíc: 5435
Den: 233