14.9.2008

4.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Křivsoudov 3:3 (2:2)

Jako na houpačce...

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře,už v 5.minutě se krásně trefil z 15 metrů L.Prokop.Pak se dostal do dobré příležitosti ještě M.Brůna ,ale svojí šanci nevyužil.Bohužel už za pár minut bylo vyrovnáno - po standardní situaci hosté využili naše zaváhání - 1:1.Ve 20.minutě bylo ještě hůř- chybu naší obrany využil hostující záložník,postupoval sám na M.Štiku a ten ve vápně zatáhl za záchranou brzdu.Křivsoudovského hráče fauloval a mohl být rád za žlutou kartu.Hosté penaltu proměnili a šli do vedení.Do konce prvního poločasu jsme naštěstí dokázali vyrovnat - za obranu si naběhl M.Řezníček a přehodil křivsoudovského brankáře - 2:2.Druhý poločas naše mužstvo hosty přimáčklo na jejich polovině,ale nedokázalo proměnit žádnou z šancí.Naopak křivsoudovští podnilkli pár nebezpečných brejků a bohužel jeden jim v 80.minutě vyšel - náš špatně zahraný ofsajd systém přelstil jejich útočník a po samostatném úniku nedal M.Štikovi šanci - 2:3.Naše mužstvo vrhlo všechny síly do útoku a výsledkem byl vyrovnávací gól O.Štiky v 85.minutě.Do konce jsme si vytvořili ještě 2 brankové příležitosti,ale hosté se ubránili a utkání tak skončilo remízou 3:3.

Rozhodčí: Špička

Branky: 5. L.Prokop, 25.M.Řezníček, 85.O.Štika

Sestava: M.Štika# - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka , J.Řezníček - J.Zmrhal, P. Jan Spurný#, O.Štika, M.Řezníček - P.Mach, M.Brůna#

Střídání: 75.min. J.Kolář za J.Zmrhala, 80.M. Spurný za M.Brůnu

Hráč zápasu podle diváků: L.Prokop