7. 10. 2013

6.10.2013

7. kolo IV.tř sk. C

Popovice B - Velíš  2:2 (1:1)

Utkání v Popovicích jsme začali aktivně, dostali jsme se do několika šancí a k několika standardkám, ale z nich jsme nic nevytěžili. A tak nám domácí museli pomoci - ve 20. minutě vystihl chybnou přihrávku od obránce O. Štika a pod padajícím brankářem otevřel účet zápasu - 0:1! Pak jsme si vytvořili ještě dvě dobré příležitosti, ale tu největší (sám na brankáře) D. Toula bohužel neproměnil. Potom se probudili domácí, lépe kombinovali a byli nebezpečnější. A ke konci poločasu se dočkali, využili našeho nedůrazu a zaslouženě vyrovnali na 1:1. Druhý poločas jsme odehráli bídnou partii - našemu týmu dělala problémy přesná přihrávka a zpracování, nakopávané míče ze zadních řad málokdy nacházely adresáty... Domácí byli lepší, ale ve finální fázi málo nebezpeční. V 70. minutě jsme udeřili tzv. z ničeho - po standardce si domácí obránci dávali přednost a odražený míč uklidil do branky M. Hons - 1:2! Bohužel vedení nám nevydrželo dlouho, domácí využili skuliny v naší obraně a v 80. minutě srovnali na 2:2. Ke konci se oba týmy dostaly ještě k několika příležitostem, ale skóre zápasu už se neměnilo.

Nehrál se bůhvíjaký fotbal, našemu mužstvu to příliš nešlo. Po aktivním začátku jsme přestali hrát a domácím se vždy podařilo vyrovnat. Zasloužená remíza ...

Rozhodčí: Krejčí

Branky Velíše: 20. O. Štika, 70. M. Hons

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, R. Jiráček, J. Urban, J. Buchal - M. Hons, O. Štika(ŽK), Jan Spurný(ŽK), L. Buchal - D. Toula, P. Mach

Střídání: 80. M. Peška za D. Toulu