Áčko remizovalo, přípravka vysoko prohrála

19. 9. 2016

18.9.2016

4. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Libež  1:1 (0:1)

Utkání začali aktivněji hosté, náš tým měl pomalejší rozjezd. Bohužel v 15. minutě jsme nešťastně rozehráli a dohráli standardní situaci před vápnem Libže a odražený míč se dostal na půlicí čáru. Tam ho chtěl v klidu zkontrolovat do autu J. Spurný, bohužel se ozvalo staré zranění a toho využil libežský záložník, který dovedl sólo akci až do gólového konce - 0:1. Chvíli poté měli hosté ještě jednu příležitost ke vstřelení branky, ale přímák po žlutém faulu M. Spurného nevyužili. Pak už se začal prosazovat také náš tým, bohužel ne gólově. Ve 25. minutě trefil P. Mach břevno, ve 30. minutě jsme vytvořili ve vápně hostí obrovský zmatek, ale nikdo z našich hráčů nedokázal míč protlačit do branky. V závěru poločasu se do šance dostali opět hosté, ale brejk nedotáhli do konce. Druhý poločas byl náš tým lepší, což gólově vyjádřil v 55. minutě. Po další "trmě-vrmě" ve vápně Libže se ke střele dostal P. Mach, míč vyrazil golman k D. Toulovi a ten ho pohotově uklidil do sítě - 1:1! Nadále jsme byli nebezpečnější, střela V. Ivanova těsně minula branku, M. Hons poté nedokázal propálit obránce před sebou. V 75. minutě obešel D. Toula i brankáře, ale z úhlu už nedokázal ani zakončit, nebo přihrát do druhé vlny... Libež se ve druhém poločase k moc šancím nedostala, nebezpečné byly pouze jejich standardky, které jsme ale dokázali pokrýt. Z našeho závěrečného tlaku jsme vytěžili několik rohů, bohužel jsme z nich ale nijak vážněji nezahrozili.

Rozhodčí: Kocan

Branky Velíše:  55. D. Toula

Sestava: T. Gruber - M. Štika(ŽK), J. Buchal, J. Urban, J. Spurný - M. Hons, O. Štika (C), V. Ivanov, L. Buchal - D. Toula, P. Mach

Střídali:  15. M. Spurný(ŽK) za J. Spurného (zranění), 75. M. Peška za L. Buchala