Áčko prohrálo vysoko v Postupicích, béčko neuspělo v Neustupově

22.5.2010

22.kolo III.tř sk. B

Postupice - Velíš A  5:2 (0:1)

Tragický druhý poločas ...

Postupicím se letošní sezóna také moc nevede, před zápasem byli před naším týmem o 3 body a 3 místa v tabulce.Na zápas jsme odjížděli bez dvou tahounů posledních zápasů (O. Štika a J. Zmrhal).  Domácí byli v prvním poločase bezzubí, jejich střelecké pokusy končily vysoko nad naší brankou. Zato naše mužstvo mohlo jít brzy do vedení - v 5. minutě nevyřešil dobře velkou příležitost M. Spurný a domácí golman mu míč vzal od nohy. Vzápětí mohl potrestat chybu domácí obrany L. Buchal, ale pálil nad. K vedoucí brance nám domácí nakonec pomohli sami, v 15. minutě zahrál domácí obránce ve vápně rukou a kopala se penalta! L. Prokop se nemýlil a vedli jsme 1:0. Hra se pak odehrávala především ve středu pole, žádné větší šance před oběma brankami se nekonalo. A pak přišel druhý poločas - domácí vystřídali útočníka a před naší brankou se začali dít věci! Nejprve v 51. minutě, kdy domácí srovnali na 1:1, pak jsme inkasovali v 65., 75., 86. a 90. minutě ! Střídající útočník 3 branky vstřelil a na dvě nahrál... Je pravda, že u většiny z nich jsme na nich měli velký podíl i my - opět hrubé individuální chyby, velké nepřesnosti a málo bojovnosti. V poslední minutě zmírnil vysokou prohru z přímého kopu L. Matoušek.

Rozhodčí: Rathan

Branky:   15. z pen. L. Prokop, 90. L. Matoušek

Sestava: M. Ježek - Jiří Buchal, L. Prokop, T. Baťka, J. Řezníček -  M. Hons, Jan Spurný, P. Jiráček, L. Buchal - L. Matoušek, M. Spurný

Střídání:  75. J. Kolář za J. Buchala

23.5.2010

20.kolo IV.tř sk. B

Neustupov - Velíš B  2:1 (1:1)

Opět neproměněné šance ...

Náš tým byl celý zápas lepší a body z Neustupova si nepřivezl jen díky spoustě neproměněných šancí. Šli jsme sice do vedení, ve 30. minutě se po samostatné akci prosadil O. Štika, to jsme ale příliš dlouho neudrželi. Domácí si za celý zápas vytvořili jen pár příležitostí, bohužel byli neuvěřitelně efektivní. Ve 42. minutě vyrovnali z přímého kopu na 1:1 a druhý poločas potrestali naší chybu vedoucí brankou v 70. minutě.

Rozhodčí: Frydrychovský

Branky:  30. O. Štika

Sestava: M. Ježek  -  R. Jiráček, M. Štika, J. Hons, T. Gruber - M. Hons, M. Peška, O. Štika, Jiří Spurný - M. Spurný, Petr Brabenec

Střídání: 45. Jan Spurný za M. Pešku, 55. L. Buchal za P. Brabence