Áčko prohrálo v Tichonicích, žáci vysoko vyhráli s Křečovicemi

29.10.2011

10.kolo III.tř sk. B

Tichonice - Velíš  4:1 (2:1)

Na body nebylo ...

Zápas s neoblíbeným soupeřem na nejneoblíbenějším hřišti. Tak lze charakterizovat utkání našeho mužstva v Tichonicích. Přitom prvních dvacet minut vypadal náš výkon slibně, byli jsme aktivnějším týmem. Chybělo ale to nejdůležitější - přesnější zakončení našich akcí. Několik nebezpečných centrů do tichonického vápna jsme nedookázali využít, když už jsme se do zakončení dostali buď jsme nebyli dostatečně přesní, nebo razantnější. A pak domácí udeřili z první vážnější akce - ve 25. minutě jsme naprosto zbytečně ztratili míč na naší polovině a Tichonice našeho kiksu využili - 1:0. Aby toho nebylo málo, po pěti minutách přidali z rychlé akce druhou branku a akcie našeho týmu klesly hodně nízko. Navíc se do naší hry vloudila nepřesnost a zbrklost, která hatila spoustu našich kombinací. Závan změny a naděje přinesla až 35. minuta - centr M. Honse srazil ve vápně rukou domácí obránce a pískala se penalta! K té se postavil Z. Daniel a nemýlil se - 2:1! Do poločasu se ještě odehrálo po jedné nebezpečné situaci na obou stranách, ale skóre se neměnilo. Bohužel druhý poločas našemu mužstvu příliš nevyšel. Domácí hráli "z kopce" a to jejich jednoduché hře vždy vyhovovalo. Hned ze začátku naše mužstvo zmáčkli a vytvořili si několik nebezpečných situací. A v 58. minutě už vedli 3:1 - po závaru v našem vápně domácí útočník doslova donesl míč až do branky... Od té chvíle už naše mužstvo prakticky přestalo existovat a do konce zápasu už si nedokázalo ani vytvořit větší šanci. To domácí podnikli ještě několik nebezpečných brejků a jeden ke konci utkání proměnili ve čtvrtou branku.

Nevydařený zápas, kde jsme vyjma prvních dvaceti minut nepředvedli prakticky nic. Recept na "hurá" systém Tichonic jsme opět najít nedokázali. Zasloužená prohra...

Rozhodčí: Rathan

Branky Velíše: 35. Z. Daniel (z penalty)

Sestava: T. Gruber - M. Peška, L. Prokop, M. Matuška(ŽK), L. Buchal - M. Hons, P. Jiráček, O. Štika(C), Z. Daniel - O. Beránek, M. Spurný

Střídání: 60. L. Kronus za M. Honse, 65. J. Buchal za M. Spurného, 70. J. Jirásek za P. Jiráčka

9.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Křečovice  7:0 (4:0)

Poslední zápas podzimu s nejslabším týmem soutěže odehráli naši žáčci v poklidu a s přehledem. Proti soupeři si zastříleli a ještě několik šancí neproměnili.

Branky: 2x J. Kolář, Dan Koten 2x, H. Maďarová, T. Kakos, David Koten