Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko prohrálo v přípravě s Ondřejovem

4.8.2007
přípravné utkání

Velíš A - Ondřejov 0:2 (0:2)


Týden před pohárovým utkáním s Miličínem,měl naše mužstvo prověřit tým z Ondřejova.Bohužel opět chybělo hodně hráčů ze základu (M.Kocourek,L.Prokop,M. a T.Janáčkovi,T.Baťka,M.Řezníček),na druhou stranu se představili 2 nové posily - Jiří Poupě a Patrik Červeňák.

Hosté dorazili také oslabeni,bylo jich pouze deset...A tak oblékl soupeřův dres velíšský Tomáš Gruber.Ondřejovští byli i tak po celý zápas aktivnějším a hlavně běhavějším týmem,nesehranost a u některých stále ještě nerozehranost,našich hráčů byla hodně viditelná.Hosté se dostali do vedení už v první minutě,kdy M.Štika hodně podcenil šouravou střelu,kterou vyrazil před útočníka - 0:1.Naše mužstvo se rozehřívalo pomalu ,do několika šancí (střely ze střední vzdálenosti) se několikrát dostal P.Červeňák.Po velké chybě v naší obraně se Ondřejov dostal ve 30.minutě snadno k další brance - 0:2.Závěr poločasu ale patřil našim hráčům,bohužel chyběla přesnější koncovka.Druhý poločas byl vyrovnaný,na našich kopačkách ale bylo více nepřesností a hosté se tak dostali do několika gólových příležitostí.M.Štika ale svůj kiks z první minuty několikrát odčinil.Pár gólem zavánějících okamžiků bylo k vidění i u ondřejovské branky,ale naši hráči z nich nic nevytěžili.

Branky : -

Sestava: M.Štika - J.Buchal , J.Kolář , J.Poupě, Jiří Spurný - F.Vlasák, P.Jiráček , O.Štika, Jan Spurný , - P.Mach, P.Červeňák

Střídání : 46. J.Řezníček za J.Koláře,70.M.Spurný za P.Macha, 80. J.Urban za F.Vlasáka

 
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 4
Celkem: 356556
Měsíc: 5427
Den: 228